دانلود بازی انگری بردز فضا Angry Birds Space Premium 2.2.10 – اندروید

در بازی Angry Birds Space شما در بیش از ۳۰۰ سطح به رقابت پرداخته و می توانید با دانلود Angry Birds Space آن روح زیبا و منحصربفرد پرندگان خشمگین را تجربه نمایید. شما در این بازی دوباره همان روح همیشگی بازی های انگری بردز را تجربه خواهید کرد و اینبار باید مراحل بازی را در فضا به پایان برسانید. باید بهترین امتیازی که می توانید را کسب نمایید تا سه ستاره برای شما ثبت شده و بتوانید در مراحل بعدی بازی از آنها استفاده نمایید. بازی دارای شخصیت های اضافی زیبایی نیز می باشد که می توانید تجربه کرده و در نهایت در مراحل مختلف از قدرت هر کدام از آنها بهره مند شوید.

با دانلود Angry Birds Space می توانید لحظات شادی را سپری نمایید و اوقات فراغت خود را به خوبی گذر نمایید. محیط و گرافی بازی به خوبی در فضای بازی حاطه پیدا کرده است و شما حس و حال پرندگان خشمگین واقعی را در فضا خواهید داشت. شما می توانید در بین کهکشان های مختلف سوئیچ شده و مراحل هر کدام را که دارای ویژگی های منحصربفرد می باشد بگذرانید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Angry Birds Space از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Angry Birds Space Premium 2.2.10 + Apk + Mod

Angry-Birds-Space-Premium-Cover

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

Angry-Birds-Space-Premium  Angry-Birds-Space-Premium

info

Whether it’s the icy orbs of Cold Cuts, the volcanic explosiveness of Red Planet, Utopia – a planet made entirely of junk food, or even our own Solar System, each episode offers intergalactic fun at every turn! And the low-gravity environment of space results in spectacular gameplay ranging from slow-motion puzzles to lightspeed destruction. With brand new birds, special abilities, and a whole galaxy to explore, the sky is no longer the limit!
Changelog :
We addressed some minor issues in order to improve the user experience. Thanks for playing, and keep popping those pigs

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 50 مگابایت
  • تاریخ انتشار: December 25, 2017
  • منبع: Rovio
  • قیمت: رایگان
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه معمولی
دانلود فایل نصبی – نسخه مود

رمز فایل

www.downloadha.com

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دانلود یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)