دانلود بازی انگری بردز فضا Angry Birds Space Premium 2.2.14 – اندروید

در بازی Angry Birds Space شما در بیش از ۳۰۰ سطح به رقابت پرداخته و می توانید با دانلود Angry Birds Space آن روح زیبا و منحصربفرد پرندگان خشمگین را تجربه نمایید. شما در این بازی دوباره همان روح همیشگی بازی های انگری بردز را تجربه خواهید کرد و اینبار باید مراحل بازی را در فضا به پایان برسانید. باید بهترین امتیازی که می توانید را کسب نمایید تا سه ستاره برای شما ثبت شده و بتوانید در مراحل بعدی بازی از آنها استفاده نمایید. بازی دارای شخصیت های اضافی زیبایی نیز می باشد که می توانید تجربه کرده و در نهایت در مراحل مختلف از قدرت هر کدام از آنها بهره مند شوید.

با دانلود Angry Birds Space می توانید لحظات شادی را سپری نمایید و اوقات فراغت خود را به خوبی گذر نمایید. محیط و گرافی بازی به خوبی در فضای بازی حاطه پیدا کرده است و شما حس و حال پرندگان خشمگین واقعی را در فضا خواهید داشت. شما می توانید در بین کهکشان های مختلف سوئیچ شده و مراحل هر کدام را که دارای ویژگی های منحصربفرد می باشد بگذرانید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Angry Birds Space از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Angry Birds Space Premium 2.2.14 + Apk + Mod

کاور-Angry-Birds-Space-Premium

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

Angry-Birds-Space-Premium  Angry-Birds-Space-Premium

info

Whether it’s the icy orbs of Cold Cuts, the volcanic explosiveness of Red Planet, Utopia – a planet made entirely of junk food, or even our own Solar System, each episode offers intergalactic fun at every turn! And the low-gravity environment of space results in spectacular gameplay ranging from slow-motion puzzles to lightspeed destruction. With brand new birds, special abilities, and a whole galaxy to explore, the sky is no longer the limit!
Changelog :
We addressed some minor issues in order to improve the user experience. Thanks for playing, and keep popping those pigs

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 50 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 24, 2018
  • منبع: Rovio
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه معمولی
دانلود فایل نصبی – نسخه مود