دانلود نرم افزار پخش موزیک قدرتمند Apple Music 2.6.1 – اندروید

توسط برنامه جدید Apple Music می توانید به موسیقی های مختلفی گوش کرده و در هر زمان و مکان که می خواهید از محتوای آنلاین موسیقی ها بهره ببرید و با دانلود Apple Music از ویژگی های هیجان انگیز این برنامه ارائه شده برای یفون روی گوشی اندروید خود استفاده نمایید. شما با داشتن این برنامه می توانید به موسیقی های موردعلاقه خود گوش داده و از قابلیت های این برنامه که برای گوشی های اپل ارائه شده بود نیز استفاده نمایید. اگر از کاربران اندروید بوده و به رابط کاربری و نحوه پخش موسیقی ها توسط این برنامه علاقه دارید می توانید با دانلود Apple Music از قابلیت های آن روی اندروید خود بهره مند شوید. ارائه لیست های پخش مختلف و در اختیار دادن بیش از ۳۰ میلیون آهنگ برای شما از تمامی قابلیت های برنامه می باشد که در اختیار شما قرار خواهد گرفت. رابط خوب و شیک برنامه هر زمان شما را برای پخش آهنگ ترغیب کرده و یک حس و حال مدرن و زیبا را برای شما خواهد داشت.

با دانلود Apple Music می توانید به طور تخصصی آهنگ های مختلف را در اختیار داشته باشید و هزارات لیست پخش را برای خود ایجاد نمایید. شما برای استفاده از برنامه می توانید سه ماه رایگان را فعال کرده و سپس با پرداخت درون برنامه ای به استفاده کردن از برنامه ادامه دهید. تنها کافی است تا این برنامه را نصب کرده و از امکانات منحصربفرد برنامه به صورت رایگان استفاده نمایید. علاوه بر اینها کاربران می توانند تا با تشکیل دادن لیست های پخش هز زمان به آهنگ های موردعلاقه گوش داده و سازماندهی بهتری به آهنگ های خود بدهند. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Apple Music از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

کاور-Apple-Music

Apple-Music-Screenshot

info

Listen to all the music you want, anytime. Plus get curated radio & playlists, recommendations for you, exclusives, and more. Subscribe to Apple Music and try it free for three months.

Features:

• Enjoy over 30 million songs from the Apple Music catalog.

• Explore thousands of playlists for any genre or activity, created by expert curators with a passion for music.

Changelog :

This update includes minor app and performance improvements.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی