دانلود بازی مهیج آسفالت نیترو Asphalt Nitro 1.7.2o – اندروید

Asphalt Nitro جدیدترین بازی ارائه شده از جانب شرکت بازی سازی بزرگ یعنی گیم لافت می باشد که می توانید با دانلود Asphalt Nitro هیجان بالایی را در بازی تجربه نمایید. این بازی همانند بازی محبوب آسفالت ۸ ارائه شده است و بک مسابقه ای را پیش خواهد گرفت. شما در این بازی می بایستی اتومبیل موردعلاقه خود را خریده و در مسابقات مختلف بازی شرکت کنید. بازی دارای حس و حال بسیار عالی می باشد و شما می توانید براحتی در بازی اتومبیل خود را ارتقا داده و برای کسب پیروزی های آسان تر آنها را به صورت پیشرفته سفارشی سازی نمایید.

با دانلود Asphalt Nitro هر کاربری می تواند ماشین موردعلاقه خود را انتخاب کرده و دل به مسابقات هیجان انگیز بازی بزند. امکان رسیدن به سرعت های شگفت انگیز و همچنین امکان انتخاب پر سرعت ترین ماشین های کنونی از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. شما می توانید هم چنین آمار خوبی از مسابقات خود داشته باشید و در محیط هایی نفش گیر و خطرناک به مسابقه بپردازید. بازی روی اندروید ۴.۰ و بالاتر قابل نصب و اجرا می باشد که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Asphalt Nitro از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Asphalt Nitro 1.7.2o Mod

کاور-Asphalt-Nitro

Asphalt-Nitro-Screnshot-1  Asphalt-Nitro-Screnshot-2

info

Asphalt 8 just got a little brother. Get ready for all the adrenaline-pumping velocity you love, in a 25-MB package to download!

Take control of luxury licensed cars, such as the Ferrari LaFerrari or Lamborghini Veneno, in breathtaking environments that you’ll need to tame with the craziest stunts you can pull off! Fire up your Nitro and be the first to cross the finish line!

Changelog :

– CLASSIC CARS & MODERN MARVELS

The legendary McLaren F1 and the exquisite Tramontana XTR are now available. Which beast will you tame?

– EVEN MORE FOR YOUR GARAGE

Satisfy your need for speed with this roster of new speed machines: the stern BMW M6, agile Chrysler ME412, innovative Lamborghini Huracan, and more!

– Complete your Asphalt Nitro experience with a LUXURY PACK.

– Shield your wheels with the ABSOLUTE ARMOR BOOSTER

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود