دانلود بازی پازلی Balloon Paradise v3.8.0 – اندروید

بازی Balloon Paradise توسط استودیو بازی سازی RV AppStudios در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک پازلی و معمایی می باشد که توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. به دختر بچه دوست داشتنی بازی کمک کنید تا قسمت های از دست رفته و ناپدید شده سرزمینش را پیدا بکند و شهر خود را باری دیگر متحد سازید. تنها وظیفه شما رها سازی بالن های هم رنگ به صورت سه تایی و یا بیشتر می باشد. هم چنین با پیشروی در بازی می توانید از قدرت های ویژه نیز استفاده کنید و امتیاز خود را افزایش دهید.

همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز شما باید حداقل سه تا از بالن ها را کنار هم قرار دهید و آنها را محو کنید و صدها مرحله ی چالش برانگیز را پشت سر بگذارید. از ویژگی های بمهم این بازی که توسط سازنده آن ذکر شده است می توان به مواردی مثل بازسازی شهر، شامل بیش از ۱۰۰۰ مرحله ی چالش برانگیز و نامحدود، انواع قدرت های یو پی اس برای بدست آوردن و استفاده و از بین بردن سریع تر بادکنک ها، گرافیک اچ دی با موسیقی متن زیبا و به طور کلی ساخت خوب این بازی اشاره کرد. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Balloon Paradise v3.8.0 Apk + Mod

بازی-Balloon-Paradise-اندروید

info

Ready to start matching and popping some balloons? Balloon Paradise is a colorful and exciting match 3 puzzle game that takes place in a world high above the clouds! Swap and match shiny balloons and unleash fantabulous power-ups as you work to save the sky city of Floatopia! Belle’s amazing adventure has taken her to a world she never knew existed. Far above the land, hidden by the clouds, is a city made entirely out of balloons.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده

رمز فایل

www.downloadha.com