دانلود Battle Boom v1.1.8 – بازی استراتژیک بتل بوم برای اندروید

بازی Battle Boom توسط استودیو بازی سازی FourThirtyThree Inc. در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک استراتژیک می باشد که توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. کنترل نبرد را در اختیار داشته باشید و آماده باشید تا با بیش از ۷۰ نوع مختلف واحد در BOOM درگیر شوید.

شما در این بازی فقط یک وظیفه دارید و آن هم جنگیدن می باشد پس به دقت سلاح های خود را انتخاب کنید تا در نهایت پیروزی های زیادی را بدست آورید. در نظر داشته باشید که برای کسب کردن پیروزی باید از بهترین استراتژی های خود استفاده کنید چراکه دشمنان دارای هوش مصنوعی فوق العاده ای هستند میتوانند بهترین عملکرد را در مقابل شما داشته باشند. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Battle Boom v1.1.8 Apk + DATA

بازی-battle-boom

info

FourThirtyThree Inc.Plan out your strategy and deck with the help of +70 unique cards to outsmart real users in quick intense 1v1 realtime strategy battles! Will your strategy be to swarm the opponent with infantry troops, or perhaps blasting your way through enemy defenses with tanks, or even surprising the enemy with exploding rats? The choice is up to you Commander!

راهنمای نصب

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
–  فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.
–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb واقع در حافظه اصلی کپی نمایید.
–  از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – دیتا