دانلود بازی مسابقه ای بیگ بنگ Big Bang Racing 3.4.0 – اندروید

Big Bang Racing بازی زیبایی در سبک مسابقه ای می باشد که به صورت کارتونی و با محیطی زیبا و منجصربفرد شما را به داخل مسابقات هیجان انگیز دعوت می کند و می توانید با دانلود Big Bang Racing لحظات هیجان انگیزی را تجربه نمایید. شما در این بازی مهیج می بایستی از موانع در نظر گرفته شده که به صورت پرشی و یا عبور به وسلیه نابودی آنها می باشد رد شده و در نهایت با ثبت رکوردی خوب خود را قهرمان مسابقات نمایید. این بازی دارای ریتم اعتیادآور و جذاب می باشد.

با دانلود Big Bang Racing می توانید در محیط مسابقه قرار گرفته و طوری بازی را به پایان رسانید تا برنده مسابقات شده و بتوانید با شخصیت بازی تا انتها به پیش بروید. وجود شخصیت های مختلف به همراه محیط های مسابقه ای از بهترین ویژگی های این بازی می باشد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Big Bang Racing از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Big Bang Racing 3.4.0 Apk

Big-Bang-Racing-Cover

Big-bang-racing-Screenshot-1  Big-bang-racing-Screenshot-2

info

Outrun players around the world in action packed races, or collect treasures from puzzling adventure tracks. Create and share your own levels, upgrade your rides, and customize your characters with the swaggiest hats in the galaxy. Team up, climb the leaderboards and win glorious prices!

Changele :

– NEW ITEMS! Turn your world upside down with the Gravity Switch, or create amazing miniplanets and cool traps with the Black Hole! Go test them now!

– Fixes with in-app purchases

– General bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی