دانلود بازی کم حجم موتوری Bike Race Pro 7.7.16 – اندروید

Bike Race Pro یک بازی سرگرم کننده در سبک موتوسواری می باشد که افراد می توانند با دانلود Bike Race Pro و با صرف حجم کمی آن را دانلود کرده و به صورت جذاب آن را داشته باشید. این بازی شما باید با چپ و راست کردن گوشی موتور را هدایت کرده و تجربه یک بازی موتورسواری را داشته باشید. شما می توانید براحتی در این بازی ساعت های خوشی را سپری نمایید و طوری با موتور خودتان اینور و آنور حرکت نمایید که گویی موتور در اختیار کامل شما می باشد و می توانید امتیازات لازم بازی را به خوبی کسب نمایید. بازی دارای ریتم اعتیادآوری می باشد که می توانید در بهترین شرایط آن را تجربه نمایید.

با دانلود Bike Race Pro می توانید هر مرجله را با سبک های مختلفی به پایان رسانده و موتور خود را در خلال بازی ها و با کسب امتیازات لازم عوض کرده و یا آن را بهینه سازی نمایید که با بهینه سازی خواهید توانست از سرعت و کنترل بهتر موتور خودتان اطمینان خاص نمایید. این بازی بسیار اعتیادآور بوده و کاربران می توانند آن را در هر زمان به سرگرمی خودشان تبدیل نمایند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Bike Race Pro از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Bike Race Pro 7.7.16 Apk

کاور-Bike-Race-Pro

Bike-Race-Pro  Bike-Race-Pro

info

This version of Bike Race has:
– All levels unlocked!
– No Ads!

In this simple and fast-paced physics-based free game, tilt your device to lean your bike and touch the screen to accelerate/brake.

Features:
– Multiplayer
– Simple controls
– 14 addictive worlds
– 128 challenging tracks
– 16 amazing bikes
– Touch to accelerate, tilt to lean the bike
– Cool stunts

Bike Race is brought to you by Top Free Games – the creators of the #1 game in the google play store, Racing Penguin.

Multiplayer Mode is available! Try to become the best biker on Android!
Changelog :
– Standardised Android back button across screens
– Android navigation bar hidden (fullscreen mode enabled)
– Gameplay is now paused when app goes to background

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی