دانلود BisPhone Plus 1.7.1.17103 – پیام رسان ایرانی بیسفون پلاس برای اندروید

پیام رسان ایرانی بسفون پلاس BisPhone Plus امکانات زیادی را به منظور برقراری ارتباط بین کاربران مختلف در نظر گرفته است و شعار اصلی خود را سرعت در ارتباط و امنیت کامل قرار داده است. همه کاربران توسط این برنامه می توانند به برقراری ارتباط پرداخته و عکس و فیلم های زیادی را با دوستان خود به اشتراک گذارند. نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی است و توانسته است قابل رقابت با پیام رسان های خارجی باشد. همه امکاناتی که انتظار دارید توسط این اپ فراهم شده است و تشکیل گروه گرفته تا تشکیل کنفرانس های گروهی در این برنامه امکان پذیر است.

نرم افزار بیسفون پلاس، سریع و ارزان است و مصرف اینترنت بسیار کمی را برای شما خواهد داشت. بنابراین می توانید براحتی به نمایش فیلم و عکس پرداخته و هیچ نگرانی از بابت هزینه های خود نداشته باشید. کانال ها با نگاهی تازه در این برنامه قرار داده شده اند و امنیت نیز تضمین شده توسط سازندگان این برنامه می باشد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

BisPhone Plus 1.7.1.17103 Apk

پیام رسان ایرانی بیسفون پلاس

دانلود-بیسفون

تغییرات نسخه جدید ۱٫۷٫۰:

  • امکان ارسال پیام های ایمن در مکالمات
  • استفاده بیسفون از رمزنگاری end-to-end که ارتباط امنی را بین مکالمات ایجاد می کند و به جز طرفین مکالمه، هیچ کس توانایی خواندن پیام ها را نخواهد داشت
info

BisPhone Plus is a convenient and optimized messaging and calls application to use on a daily basis. It’s built upon a new technology and protocol designed by our team focusing on improving performance and security while being as light as possible both on resources and network usage.

• Easily send messages or call friends and family through BisPhone Plus, free of charge.

• BisPhone Plus syncs messages and contents across all your devices.

• Create and join group chats with up to 500 people.

• Create channels and distribute contents to your audience.

• Discover new, popular and trending channels and follow your favorites.

• Send unlimited texts, media and documents.

We take our customers security and privacy seriously and will never share your personal data with third parties.

WHAT’S NEW

– Now you can send secure messages in your conversations :
Bisphone end-to-end encryption ensures only you and the person you are communicating with can read what is sent, and nobody in between, not even Bisphone. Your messages are secured with locks, and only the recipient and you have the special keys needed to unlock and read your messages.

Thanks for using BisPhone!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی