دانلود بازی اکشن Bloons Supermonkey 2 1.6.0 – اندروید

Bloons Supermonkey 2 بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که شما باید با دانلود Bloons Supermonkey بتوانید در آن یکسری از بالن ها را که در حال وارد شدن به شهر هستند نابود نمایید و با سرعت عمل و دقت فروان سعی در جمع کردن امتیازات بیشتر برای خودتان باشید. این بازی دارای کیفیت بالایی می باشد و کابران می توانند در الگوهای مختلف در شهر میمون ها قدم زده و مراحل بازی را به خوبی طی نمایند. شما می توانید از سلاح های قدرتمندی برای این منظور استفاده کرده و با میمون ها به جمع لحظات اکشن بازی اضافه شوند. بازی دارای ۵۰ سطح بسیار عالی می باشد که می توانید آن را تجربه نمایید و به صورت منحصربفردی چالش های بازی را به بهترین شکل ممکن خودش کسب دنبال نمایید. بازی دارای عکس های انفجاری و مراحلی می باشد که می تواند آدرنالین شما را بالاتر برده و هیجان زیادی را به شما ترزیق نماید.

با دانلود Bloons Supermonkey کاربران می توانند ماجراجویی های بازی را ادامه داده و رتبه بندی خود را به صورت آنلاین با دوستان خود به اشتراک بگذارید. مهارت های بازیکنان می تواند در طی مراحل بالاتر زیاد تر شده و یک حالتی را ایجاد نماید که کاربران بتوانند سلاح ها را نیز به صورت کامل بهینه سازی کرده و قدرت هر کدام از آنها زیادتر نمایند. بازی دارای گرافیک زیادی می باشد و کاربران می توانند در لحظه لحظه این بازی به خوبی خود را سرگرم نمایند. این بازی بیش از ۹۰ سطح مختلف دارد که شما می توانید در آیتم های مختلف آنها را بازی کرده و سرگرم شوید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Bloons Supermonkey از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Bloons Supermonkey 2 1.6.0 Apk + Mod

Bloons-Supermonkey-2-Cover

Bloons-Supermonkey-2  Bloons-Supermonkey-2

info

Endless legions of colorful bloons in outlandish shapes and patterns are invading Monkey Town and only Super Monkey can stop them! Equip dozens of powerful weapons, unlock never-before-seen Super Monkeys, and use dozens of screen-clearing powerups to pop every bloon and achieve a perfect diamond ranking.

* Fast-action, pop everything fun-fest
* 50 vibrant levels, each with unique bloon waves
* Colorful, easy to control family fun for new gamers
* Intense skill-based diamond challenges for hardcore players
* 90+ weapons including epic powers like Doom Gauntlets, Sidewinder Ace, and Yeti
* 40+ bloon shredding powerups like Explosive Shots, Parallel Universe Monkey, and the Sun God
* Compare level ranks with your friends

Take to the skies and get popping!
Changelog :
Weapons at the ready Supermonkey! It’s time to continue your adventure into Helium Heights! Dig into the brand new chapter Fossil Hunting and battle your way through 8 challenging levels, then take on the blindingly tricky new boss. Let’s get popping!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – مود