دانلود بازی استراتژیک Bloons TD Battles 6.0.2 – اندروید

شما با دانلود Bloons TD Battles می توانید یک بازی تمام عیار و استراتژیک را تجربه نمایید. بازی دارای بخش های متنوعی می باشد که می تواند شما را سرگرم کرده و شما را به جنگ های زیادی اعزام نماید. بازی دارای بخش های به خصوص و چند نفره می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم نماید. بازی در واقع بخش اصلی به نام چند نفره دارد و شما در آن ۱۸ آهنگ متن جذاب را خواهید داشت.

با دانلود Bloons TD Battles می توانید کنترل بالون ها را به دست گرفته و با آنها به رقابت های هیجان انگیز اعزام شوید. بازی دارای برح های سریع و باورنکردنی می باشد که می توانید از آنها استفاده کرده و کنترل بالون ها را به صورت های بهتری انجام دهید. از سرزمین خود در برابر دشمنان دفاع کرده و نگذارید که آنها پیشروی بیشتری را داشته باشند. شما برای این منظور باید روش های جدید حمله ای را اتخاذ کرده و بتوانید به صورت بهینه از ارتش خود استفاده نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Bloons TD Battles از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Bloons TD Battles 6.0.2 Apk + Mod

کاور-Bloons-TD-Battles

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-Bloons-TD-Battles  دانلود-Bloons-TD-Battles

info

Get Ready for the Holidays with Google Play’s Festive Updates.

Play the top-rated tower defense franchise in this all new head-to-head strategy game!

Go monkey vs monkey with other players in a bloon-popping battle for victory! From the creators of best-selling Bloons TD 5, this all new Battles game is specially designed for multiplayer combat, featuring 18 custom head-to-head tracks, incredible towers and upgrades, all-new attack and defense boosts, and the ability to control bloons directly and send them charging past your opponent’s defenses.

Check out these awesome features!
* Head-to-head two player Bloons TD
* 27 custom Battles tracks
* 22 awesome monkey towers, each with 8 powerful upgrades
* Assault Mode – manage strong defenses and send bloons directly against your opponent
Changelog:
Removed Holiday theme.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود