دانلود بازی آریکد Blue Edge 1.1.0 – اندروید

در بازی Blue Edge 1.1.0 شما می توانید در یک محیط هیجان انگیز قرار گرفته و توپ آبی را کنترل نمایید تا به موانع برخورد نکرده و با دانلود Blue Edge و پیشرفت زیاد رکوردها را برای خودان بهبود سازید. با دانلود این بازی شما گرافیک زیبا و دقیقی را نظاره گر خواهید شد که به زیبایی بازی افزوده و باعث می شود تا بتوانید ساعت ها این بازی را بدون مشکل و خستگی ادامه دهید.بازی دارای طراحی مبتنی بر فیزیک جالبی می باشد و شما می توانید در قیاس با سایر بازی های هم سبک ریتم خوبی از بازی را تجربه نمایید.

با دانلود Blue Edge می توانید دوستان خود را برای بازی دغوت نمایید و با هدایت درست توپ ها به هر گوشه امتیازات خود را نیز افزایش بدهید. برای این منظور شما نیاز به اتصال اینترنت داشته و می توانید از قابلیت های بازی استفاده نمایید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Blue Edge از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Blue Edge 1.1.0 Apk

Blue-Edge-Cover

Blue-Edge  Blue-Edge

info

In Blue Edge you’ll guide your ball as far as you can go, but look out for spikes, explosions and surprises at every corner.

Includes:

◉ Beautifully detailed graphics
◉ Interesting physics based design
◉ Endless and leveled gameplay
◉ Battle friends for high score with game center

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی