دانلود Bold Moves v1.4.9 – بازی پازلی حرکات پررنگ برای اندروید

بازی Bold Moves توسط استودیو بازی سازی OWN LLC در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک پازلی می باشد که توانسته با ۵۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما باید پازل های هم رنگ را در کنار هم قرار داده تا حروف مورد نظر را بدست آورده و مراحل را با موفقیت به اتمام برسانید.

این بازی همانند بازی های پازلی برای شما محدودیت حرکتی برایتان  در نظر می گیرد و شما باید به درستی از این محدودیت ها استفاده کنید و اگر در هر قسمت از بازی به مشکلی برخوردید با زدن کلمه Boosts جابجایی در رنگ ها ایجاد می شود و شما می توانید به راحتی مراحل را به پایان برسانید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Bold Moves v1.4.9 Apk + Mod

کاور-بازی-bold-moves

info

“Soooo many people have told me how much they love a good game. And, if you didn’t already know, I LOVE a great quote! So we mixed the two together! OWN presents Bold Moves, a brand new game that challenges you to solve captivating puzzles and unlock hundreds of quotes that you can share with your friends. It’s already one of my Favorite Things… I hope it becomes one of yours, too!” – Oprah

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده