دانلود بازی شبیه سازی پل سازی Bridge Constructor Premium 7.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

شما در بازی Bridge Constructor در جزیره ای زیبا قدم خواهید زد و می توانید تا با ساختن بیشتری تعداد از پل ها از دره های عمیق و خطرناک عبور کرده و با دانلود Bridge Constructor راه را برای مردم باز نمایید. شما با داشتن این بازی می توانید شم مهندسی خود را بیدار کرده و به خوبی روند پل سازی را به بهترین شکل انجام داده و از بازی لذت کافی را ببرید. بازی می تواند شما را ساعت ها سرگرم کرده و به گونه ای یک حالت اعتیادآور را نیز داشته باشد. چرا که در این بازی شما مشتاق ساخت و ساز خواهید شد و می توانید روند خوبی از طراحی را تجربه نمایید. این طراحی ها باید به گونه ای باشد که وزن و زاویه در نظر گرفته شده و به حرفه ای ترین شکل خودش صورت گرفته باشد. شما می توانید تا از خط کش ها و ابزارهای ارائه شده در برنامه استفاده کرده و کار را برای خودتان راحت تر نمایید.

با دانلود Bridge Constructor می توانید امتیازات بالایی را کسب نمایید و بتوانید به خوبی تمامی چیزها و ماموریت هایی که به شما سپرده شده است را به بهترین شکل ممکن انجام دهدی. بازی دارای ماشین آلات سنگین به منظور جابه جایی قطعات می باشد که به صورت کالا شبیه سازی شده و زیبا آماده حمل و نقل اجزا برای ساختن پل می باشد. این نسخه از بازی دارای گرافیک بهترین نسبت به سری های پیشین خود می باشد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Bridge Constructor از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Bridge Constructor 7.2 Apk + Mod

کاور-Bridge-Constructor

  

info
The Easter bunny is coming to Camatuga! Colorful levels and brain teasing bridges await you. Will the Easter bunny make it across your constructions so he can hide presents and candy for the residents of Camatuga?
Construct a bridge with different materials, put it to the test using cars and trucks, and unlock the next brain-teasing level!
 
Explore the beautiful island nation of Camatuga and build bridges over deep valleys, canals, or rivers. Stress tests reveal whether the bridges you construct can withstand the daily stress of continual use from cars and trucks and, more recently, super-heavy tank trucks.
Changelog :
– new trains levels as add-on
– device and OS compatibility fixes
– removed social features and related unnecessary Android permissions
اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود فایل نصبی – نسخه مود