دانلود Castle Creeps TD v1.47.0 – بازی استراتژیک مدافعان قلعه برای اندروید

بازی Castle Creeps TD توسط استودیو بازی سازی Outplay Entertainment در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک استراتژیک می باشد که توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی سازماندهی و هدایت تعداد زیادی از قهرمانان بر عهده شماست تا با کنترل آنها به سمت دشمنان خود از جمله اورک ها، گوبلین ها، وارلرد ها حمله کنید و آنها را از بین ببرید. در این میان با قدرتمند سازی سیستم دفاعی خود باید از سرزمین تان در مقابل دشمنان محافظت کنید.

برای تقویت سبستم دفاعی خود، قهرمانان با قدرت های مختلف والبته قدرتمند را بکار بگیرید و با آموزش آنها، برای نبرد با دشمنان آماده شوید. در حالی که ساختمان هایی که ساخته اید را ارتقا می دهید، سکه دریافت کنید و می توانید از این سکه ها، در کار های مختلف استفاده کنید و قدرت سرزمین خود را بیشتر  از قبل کنید. تجربه پیروزی در این بازی، نیازمند تلاش و کسب مهارت بسیار بالا در نبردهای بازی است. پس با کسب امتیازها و منابع بیشتر، در صدد بکار گیری نیروهای متخصص جدید باشید تا روند جنگ ها را به سود خود تغییر دهید. در هنگام نبردها می توانید استراتژی خود را تغییر دهید تا بتوانید پیروز میدان نبرد شوید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Castle Creeps TD v1.47.0 Apk + Mod

بازی-Castle-Creeps-TD-اندروید

info

Bring out your everyday Hero and lead troops to victory in the best fantasy mobile Tower Defense game! Fortify your defense and prepare to brawl ferocious Warlords, colossal Ogres & savage Goblins! Change strategy on the fly in this challenging, non-stop brawl experience! From the makers of Alien Creeps, face countless challenging tower defense battles & taste hard earned victory as you build, upgrade and repair horde-splatting Towers. Recruit and level up mighty Heroes to protect the kingdoms in this top Tower Defense experience!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده