دانلود Castle Crush Free Strategy Games v3.21.1 – بازی استراتژیک جنگ قلعه برای اندروید

بازی Castle Crush Free Strategy Games توسط استودیو بازی سازی Fun Games For Free در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک استراتژیک می باشد که توانسته با ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. بازی به صورت دوئل می باشد که شما با انتخاب کردن کارت هایی که از قبل برای شما آماده شده است را انتخاب کرده و به رقبای خود حمله کنید و غنیمت های آنها را غارت کنید و برای پیشرفت سطح قلعه و  سربازان خود از آن ها استفاده کنید.

حواستان باشد که رقبای شما نیز به همین خاطر با شما به مبارزه می آیند تا غنیمت های شما را غارت کند و شما با انتخاب کردن سرباز های خود باید در مقابل آن بایستید و نگذارید قلعه شما را نابود کند و منابع شما را به دست بگیرد. در بازی جنگ قلعه ها شما باید از تاکتیک های زیادی استفاده کنید تا به راحتی بتوانید دشمنان خود را نابود کنید و به کارت های جدید دست یابید و با امتیاز هایی که جمع آوری نموده اید سواحل رویایی را آزاد کرده و در آن به چالش با تمامی کاربران دنیا بپردازید و همچنین با پیوستن به قبیله افسانه ای خود را به یک پادشاه قدرتمند تبدیل کرده و از بازی لذت ببرید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Castle Crush Free Strategy Games v3.21.1 Apk

بازی-castle-crush-free-strategy-games-اندروید


info

Duel players from all around the world in the best real-time game! Collect and upgrade 40+ troops and spells: from the lovely Dryad to the tremendous Dragon! Play now, for free! Lead your army to victory! Build a strong deck and crush your enemy’s castle deploying your troops! Earn trophies and climb the global ranking! Fight the enemy clans and defend your army! Open your chests to discover and unlock new powerful warriors and spells! Will you get one of the magic legendary cards?

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی