دانلود Catan 4.7.0 – بازی رومیزی کاتان برای اندروید

بازی Catan را می توانید در هر جا و زمانی تجربه کنید و با افسانه ها همراه شوید. قوانین بازی درست به مانند نسخه فیزیکی رومیزی بازی است و می توانید از ۴ بازیکن یا بیشتر برای تجربه بازی استفاده کنید. شما باید جاده های طولانی را به صورت استراتژیک بکشید و سپس با بزرگترین ارتش ها مقابله کنید. منابع مهمی در تجارت از آن شما می شود و می توانید از آنها برای بالا بردن مهارت استفاده کنید. دیگر کاتان ها را به صورت آنلاین به چالش بکشید و سعی کنید که ویژگی های فردی هرکدام را بشناسید و بهتر روی آنها مسلط شوید. بازی از بخش های خرید درون برنامه ای هم بهره می برد و برای ساخت کانال های اضافی می توانید از آن استفاده کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Catan 4.7.0 Apk + Mod + Data

کاور-Catan

info

Play the legendary strategy game … anytime, anywhere.
Play true to the original board game rules, compete with up to four players for the most settlements, the longest roads and the largest army. Trade important resources, build roads and cities, settle the island and become Lord of Catan!
Prove your strategy skills by challenging other Catan fans online via cross-platform multiplayer, or take on the AI with various computer opponents, each with their own individual characteristics.
Become Harbormaster, discover new islands, invest new trade goods and defeat the barbarians, vanquish dragons or build a canal with the additional expansions.

WHAT’S NEW
The game will now start again properly on all devices running Android 9

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.exozet.android.catan) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل دیتا