دانلود CCleaner Pro 4.16.1 + MOD نرم افزار پاکسازی گوشی برای اندروید

CCleaner از بهترین برنامه های حاضر به منظور بهینه سازی سرعت و عملکرد گوشی های اندروید می باشد که کاربران با دانلود CCleaner می توانند به بهینه سازی گوشی خود بپردازند. این برنامه پس از موفقیت خود در نسخه سیستم عامل ویندوز خود این بار برای اندروید منتشر شده است و بازهم موفقیت چشمگیری را شاهد بوده است. با داشتن این برنامه شما می توانید نظارت جامعی روی سیستم گوشی داشته باشید و بتوانید گوشی خودتان را به صورت کامل ایمن کرده و پاکسازی خوبی روی بسیاری از بخش های آن داشته باشید. این برنامه می تواند گزینه های سفارشی سازی زیادی را برای شما داشته باشد تا توانید به صورت بهتری عملکرد سیستم گوشی خود را بهینه سازی کرده و با اسکن های مختلف در صورت بروز اشکالاتی آنها را بیابید. برنامه دارای ریتم سریعی می باشد و کاربران بسیاری از این برنامه استفاده می کنند. نظارت بر سیستم و مرور امنیت شبکه از دیگر بخش های این برنامه می باشد که همگی با یک اسکن درست خواهد شد.

کاور-CCleaner

با دانلود CCleaner کاربران می توانند پیشرفت های گرافیکی جزئی را در برنامه شاهد باشند و طوری عمل نمایند که بخش های مختلف گوشی را برعهده گرفته و در صورت نیاز یک بخش خاص را در اختیار خود داشته و بهینه سازی های لازم را در آن داشته باشند. از قابلیت های این برنامه می توان به ایمن و سریع بودن برنامه اشاره کرد که می تواند سرعت گوشی را افزایش داده و با خیال راحت برنامه ها و فایل های بی استفاده و زاید و خطرناک را شناسایی و حذف نماید. امکان شناسایی حافظه های پنهان برنامه و همچنین دسترسی به تاریخچه پنهان مرورگر ها نیز با این برنامه امکان پذیر شده است. این اپ بر روی سیستم عامل اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر قابل نصب می باشد که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود CCleaner از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

CCleaner-Screenshot

info

Keep your Android clean, safe and fast using CCleaner!

Piriform, the makers of the world’s most popular PC and Mac cleaning software bring you CCleaner for Android.

Remove junk, reclaim space, monitor your system and browse safely. Become the Master of your own device with the ultimate cleaning app for your Android!

Changelog :

– Added cache cleaning for rooted users.

– Added additional cleaning options to Scheduler (CCleaner Pro for Android only).

– Improved App Manager scanning performance.

– Updated various translations.

– Minor GUI improvements.

– Minor bug fixes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه Pro

دانلود فایل نصبی – نسخه مود

  دانلود فایل نصبی – Lite

ADs