دانلود بازی نینجای دست و پا چلفتی Clumsy Ninja 1.29.0 – اندروید

Clumsy Ninja عنوان بازی مهیج و سرگرم کننده می باشد که با دانلود Clumsy Ninja شما باید در آن با هدایت یک نینجای دست و پا چلفتی مراحل مختلف و سنگین بازی را طی نمایید. مهارت های این نینجا با گذر از مراحل بیشتر و همچنین کسب سکه های بیشتر افزایش یافته و می توانید با پیشروی بیشتر بازی راحت تری را نیز داشته باشید. بازی دارای ریتم اعتیادآوری می باشد که شما در آن می توانید نینجای بازی را به همه جا پرتاب کرده و امتیازات را کسب نمایید. نسل بعدی بازی دارای شخصیت های تعاملی بسیاری می باشد که شما می توانید در آن واکنش های زیادی را داشته باشید و به صورت منحصربفرد سیستم مبارزات بازی را تجربه نمایید. شما باید مراقبت های خوبی را از این نینجا انجام داده و بتوانید آپگرید های لازم را در قبال وی انجام دهید. دوست وی کیرا در کنار شما خواهد بود.

با دانلود می توانید با دوست خود همراه شده و در سه رویداد مختلف بازی شرکت نمایید. رویداد هایی که می تواند در برنده شدن شما بسیار کمک کننده باشد. شخصیت های بازی بسیار زیبا و تعاملی طراحی شده اند و شما در هر نسلی که باشید از گذر از مراحل بازی احساس شگفت آوری به شما دست خواهد داد. هم اکنون می توانید بازی زیبای Clumsy Ninja را به طور مستقیم از سایت دانلودها دریافت نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Clumsy Ninja از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Clumsy Ninja 1.29.0 Apk + Mod + Data

Clumsy-Ninja-Cover

Clumsy-Ninja-Screenshot-2  Clumsy-Ninja-Screenshot-1

info

Meet Clumsy Ninja, the most hapless ninja ever to grace a touchscreen!

Train him, throw him, tickle him, and even tie balloons to him. Everything you do will make Clumsy Ninja more skillful, and help him find his missing friend Kira.

Clumsy Ninja is the next generation of interactive characters! He can sense, feel, move, and react uniquely every time. Prepare to be amazed…oh, and please take good care of him!

Changelog :

Update to join the Summer Events!

Complete 3 events to win Suits!

• Kira’s Mastery

• Young Sensei

• Ancient Storm

Check out brand new suits for each character!

راهنمای نصب

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا بازی را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیرAndroid / Obb واقع در حافظه اصلی کپی نمایید.

–  از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود نسخه مود
دانلود دیتا