دانلود Computer Launcher 12.9 لانچر ویندوز – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

با دانلود Computer Launcher می توانید لانچری داشته باشید که حس و حال فضای ویندوزی و دسکتاپی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این برنامه تلاش خواهد کرد تا بتواند فضایی مشابه با ویندوز را در گوشی شما پیاده سازی کرده و صدا ها و المان های حرکتی مشابه آن را برای شما داشته باشید. شما با داشتن این برنامه با نگاه کامپیوتری به گوشی خود نگاه خواهید کرد و می توانید هیجان وافری را از کار کردن با گوشی خودتان داشته باشید. این برنامه می تواند سریع ترین تجربه کاربری را به شما ارائه دهد و طوری نباشد که به دلیل کند بودن حوصله شما را از بین ببرد. نرم افزار نگاه منحصربفردی را برای شما خواهد داشت و شما می توانید این تجربه زیبا را با دوستان خودتان نیز به اشتراک بگذارید.

با دانلود Computer Launcher در بخش های متنوع گوشی خودتان می توانید طراحی ویندوزی را برای گوشی خود داشته باشید و حتی در زمینه اجرای برنامه ها و صدای هرکدام از تنظیمات گوشی نیز همان حس و حال ویندوز را برای خودتان داشته باشید. نرم افزار با اکثر گوشی های معروف این عصر هماهنگی لازم را دارد و شما بدون نیاز به سفارشی سازی خاصی می توانید از این برنامه نهایت استفاده را برده و رضایت را بر چهره خود مشاهده نمایید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Computer Launcher از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

دانلود-Computer-Launcher

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-Computer-Launcher  دانلود-Computer-Launcher

info

Are you looking for the desktop computer style launcher on your Android? Check this computer style launcher available for your Android (TM) smart phones.

Desktop Computer Design:
Customize your phone with unique look and feel of the fastest launcher. Amaze your loved one with computer look of your Android and also share it with your loved ones.

Support of File Explorer and File Manager like win 10:
With built-in support of File Explore and File Manager you can search and explore your files and Folders, Copy, Paste, Zip/Unzip, RAR, Delete Files, Share Files and can do lot more…
Explore your file system with this simple and efficient file explorer and file manager in native desktop computer design.

Network Sharing of files and folders:
Share your files and folders with other users of computer launcher over Wifi network. Access your files everywhere over FTP/LAN.

Changelog:
– Some Crash fixes for older phones
– Desktop Widgets Added
– Total new design of Desktop
– Taskbar time duplication issue fixed

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – بدون تبلیغات