دانلود نرم افزار مشاهده اطلاعات تماس Contacts + 5.113.2 – اندروید

Contacts + برنامه قدرتمند و زیبایی به منظور مدیریت تماس ها در اندروید می باشد. کاربران اندروید توسط این برنامه می توانند از نسخه پیشرفته شماره گیر گوش خود استفاده کرده و مخاطبین خود را به صورت پیشرفته مدیریت نمایند. هر کاربری ممکن است شماره های زیادی در گوشی خودش داشته باشد که نیاز به برنامه پیشرفته تر برای مدیریت آنها داشته باشد. برای همین منظور نیز کاربران توانسته اند با دانلود Contacts ابزارهای پیشرفته را برای ذخیره سازی کاربران خودشان در اختیار داشته و از بهترین ابزارها برای ذخیره سازی تمام اطلاعات کاربران استفاده نمایند. برای همین منظور نیز نسخه پلاس این برنامه به بازار آمده است و بیش از ۱۰ میلیون کاربر به این برنامه علاقه مند شده اند. هر مخاطبی ممکن است اطلاع خاصی داشته باشد که باید در صفحه خودش ذخیره شود پس با این برنامه دیگر نیازی به جاهای دیگر نخواهد بود چرا که شما می توانید اطلاعات بسیار زیادی را در صفحه همان مخاطب ذخیره کرده و در صورت نیاز به بازیابی در سریع ترین زمان ممکن به آنها دسترسی کامل داشته باشید.

کاربران با دانلود Contacts می توانند از مخاطبین خودشان پشتیبان گیری نمایند تا در صورت بروز اتفاقات غیرمترقبه اطلاعات مخاطبین حفظ شده و دیگر نیازی به ذخیره سازی دوباره آنها و از دست رفتن اطلاعات نداشته باشیم. برای همین منظور بلوک هرزنامه ها و امکانات گسترده در زمینه گرفتن تماس نیز به برنامه اضافه شده است. در واقع با دانلود Contacts شما فقط ذخیره سازی مخاطبین را در اختیار نخواهید داشت بلکه در کنار انها می توانید سیستم برقراری تماس را نیز در قالب جدیدی داشته باشید و در صورت نیار به بلاک برخی از شماره های تبلیغاتی و همچنین ذخیره شناسه های ویژه بپردازید. از قابلیت های دیگر برنامه می توان به امکان اعلان دهی و مدیریت تماس های بی پاسخ نیز اشاره کرد. برنامه توسط بیش از ۱۰ میلیون کار نصب شده و اجرا می شود و از جمله برترین برنامه های مدیریتی تماس می باشد. برنامه روی اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب واجرا می شود.

کاور-Contacts

اسکرین-شات-Contacts

info

Contacts+ is the world’s leading contacts (phone book) and dialer app, powered with caller ID, spam block and contacts backup – all in one place. Known & loved by over 10 million users worldwide, Contacts+ is brought to you by the Contacts Plus Team – awarded ‘top developer’ on Google Play!

Changelog :

Performance improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی