دانلود Crazy Kitchen 6.6.1 – بازی پازل اندروید

بازی Crazy Kitchen شما را به یک ماجراجویی شیرین در سبک پازل دعوت می کند و سعی می کند که در نقش آشپز، بهترین عملکرد خود را داشته باشید. بازی از شیرینی های خوشمزه ای تشکیل شده اس تکه باید مهارت های خود را در آشپزی با آنها نشان دهید و بتوانید با گزینه های انتخابی، هیجان بالایی را در بازی تجربه کنید. بازی بسیار اعتیادآور است و می تواند سطوح رضایت بخش بسیاری را داشت باشد. ده ها نوع غذا در هر مرحله اماده شده است که باید به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان رقابت کنید و موسیقی هیجان انگیزی را در عین انجام دادن آشپزی تجربه کنید.

با دانلود Crazy Kitchen در نهایت بازی مشتریان خود را راضی کنید و بهترین سبک از آشپزی را به آنها نشان دهید. مهارت های شما در آشپزی رفته رفته پیشرفته تر می شود و می توانید سفرهای مختلفی را برای نشان دادن آن، انجام دهید و مشتریانی از کشورهای مختلف داشته باشید. این شما هستید که باید هر نوع غذایی را از جمله آسیایی و آمریکایی تهیه کنید و طبع هر کدام از مشتریان خود را بدست آورید.

Crazy Kitchen 6.6.1 Apk

کاور-Crazy-Kitchen

info

Match tasty treats in this sweet puzzle adventure!

You’re the new chef in town and your friends and family are your customers. Satisfy their hunger as you travel to various lands creating delicious bakery sweets, savory Asian cuisine, scrumptious Mexican fare, and more. Your customers will dance for joy over your cooking skills! Are you hungry for fun?

Premium Ingredients:
* Addictive match-3 gameplay
* 500+ challenging, yet satisfying levels
* Fun combo boosters and power-ups
* Dozens of delectable foods from around the world

WHAT’S NEW
Bon Appetit! It’s time to embark upon a sweet adventure through 20 yummy new levels at Caramel County.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs