دانلود Criminal Case 2.27 – بازی ماجرایی مورد جنایی برای اندروید

بازی Criminal Case یک اثر جذاب و هیجان انگیز می باشد که می تواند در سبک اشیا پنهان شما را سرگرم کند و ماجراجویی های هیجان انگیزی را در اختیار شما قرار دهد. شما باید موارد قتل را پیگیری کنید و بتوانید با سرنخ هایی که به صورت اشیای پنهان هستند، موردهای جنایی را پیدا کنید و در نهایت به حل این کیس ها بپردازید. بازی دارای یک سری موارد قتل هست که در هر مرحله پدیدار می شوند و این شما هستید که به عنوان پلیس باید بتوانید مظنونین را پیدا کرده و شواهد را پیگیری کنید.

با دانلود Criminal Case می توانید صحنه های جرم را مشاهده کنید و فساد را در شهر بررسی کنید. با دوستن خود همراه شوید و در نهایت بهترین کاراگاه را برای کمک به خودتان انتخاب کنید. این دوستان تاثیر زیادی در بازی دارند و می توانند در پیدا کردن سرنخ ها و بررسی شواهد به شما کمک کنند. شما می توانید ادعای شاهدین و مظنونین را برراسی کنید و در نهایت قاتل را به پای عدالت بکشید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Criminal Case 2.27 Apk + Mod

کاور-Criminal-Case

info

Criminal Case – the #1 free hidden object game! Are you ready to solve murder cases?
Download now and discover who killed Rosa Wolf…

Join the Police of Grimsborough to solve a series of murder cases in this captivating hidden object, adventure game. Investigate crime scenes for clues, bring the suspects in for questioning and analyze evidence to catch the killers. Are you ready to prove your detective skills?

FEATURES:
• Investigate crime scenes in a grim and corrupt city
• Play with your friends to be the best detective ever
• Examine clues and analyze samples to look for evidence
• Interrogate witnesses and suspects
• Bring the killer to justice

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود