دانلود Darkness Rises 1.16.0 – بازی نقش آفرینی تاریکی بر می‌خیزد برای اندروید

بازی موبایل Darkness Rises عنوان بسیار محبوبی است که حال پای خود را به پلتفرم موبایل گذاشته است تا تجربه نوین دیگری را به شما عرضه کند. بازی دارای انبوهی از شیاطین است و باید آمادگی مقابله با شخصیت های معروف دنیای Darkness Rises را داشته باشید. اما قبل از اینکه وارد این دنیا شوید، باید مستقیما به جهنم بروید تا شروران را نابود کنید و بتوانید مسیر سختی را که پیش رویتان است را دنبال کنید. بازی به هیچ عنوان ساده نیست و یک سبک مستقل انقلابی را به شما تحویل می دهد.

با دانلود Darkness Rises خواهید دید که گرافیک پر زرق و برقی در انتظار شما است و باید گیم پلی نوآورانه ازی را در جنگ های بازی تجربه کنید. چنین گیم پلی ای را در نسخه اصلی بازی نیز دیده ایم و نشان از ارزشمند بودن این بازی دارد. کلاس های مختلفی از جنگ در بازی قرار داده شده است و می توانید از مهارت های قدرتمند هر کدام از شخصیت های خود بهره ببرید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Darkness Rises 1.16.0 Apk + Mod

کاور-Darkness-Rises

info

Darkness crawls throughout the land and within it lurks a horde of ferocious demons ready to breach our gates. The path ahead will be grueling, but you must persevere and descend into hell itself to destroy this evil before it ravages our world.

Darkness Rises is a revolutionary Action RPG that blends gorgeous graphics, innovative gameplay, and intense boss battles, all within the palm of your hands.

From the earth-shattering Berserker to the magic-wielding Wizard – choose from a number of classes that fits your playstyle. Decimate fearsome monsters with a flurry of powerful skills or unleash them in the arena against other players.

WHAT’S NEW
– New Raid Boss “Gigantes” Arrived!
– Added new costumes, “Three-kingdoms” and “Rashguard”
– Minor system improvements for game stability

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود