دانلود Dead Effect 2 190205.1922 بازی اکشن اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Dead Effect 2 یک چالش هیجان انگیز خون آلود را تجربه می کنید و می توانید وارد یکی از زیباترین بازی های اکشن سال شوید. دوباره تاریکی بازگشته است و خواهید دید که کابوس هرگز به پایان نرسیده است. Dead Effect 2 یک اثر شوتر تخیلی است که با المان های RPG عرضه شده است تا مهارت های بازیکنانش را بسنجد. شما با چالش های داستانی بازی همراه می شوید و سرنوشت غم انگیز کاراکترهای آن را دنبال می کنید. در این بازی می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و بدن خود را مجهز به فناوری های مختلف و پیشرفته کنید.

با دانلود Dead Effect 2 تجربه جذابی به شما دست خواهد داد و براحتی قادر به صعود به لول های بالاتر خواهید شد. فضای گرافیکی بازی جذاب و دلهره آور است و به نوعی حس و حال حضور در بازی جذاب AAA کنسولی و کامپیوتری را القا می کند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Dead Effect 2 190205.1922 Apk + Mod + Data

کاور-Dead-Effect-2

info

The nightmare isn’t over. Plunge into the darkness aboard ESS Meridian again!
Looking to push the boundaries of mobile gaming to another level, Dead Effect 2 is a console-quality action sci-fi shooter with RPG elements.
Challenge yourself in of its enticing storyline, with tons of upgradable weapons, gear and high-tech body implants.

WHAT’S NEW
The update is arriving with many edits, improvements and fixes applied in the original game and also with two core additions:
• CyberMagic provides access to new combat abilities, a psionic accelerator that vastly increases combat efficiency of abilities, and also unlocks a new player character, Xandria “Cyberwitch” who specializes at active ability.
• Escape from Meridian is a story expansion adding a new story arc, new enemies, various new features and combat modes and much more.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.badflyinteractive.deadeffect2) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل دیتا