دانلود بازی اکشن قهرمانان عرشه Deck Heroes 11.7.5 – اندروید

در بازی Deck Heroes شما بوسیله گروهی از ترکان و مغولان به ساخت عرشه ای مشغول خواهید شد و می توانید با دانلود Deck Heroes برای نجات پادشاه از دست آنان با صدهانفر از قهرمانان مبارزه کرده و پیروز شوید. بازی دارای صحنه های با کیفیتی به صورت HD می باشد که در حال نبرد به صورت کاملا زیبا و واقع گرایانه دیده خواهند شد. شما باید بتوانید در بین شگفت انگیز ترین قهرمانان و موجودات قرار گرفته و یک پادشاهی را از خطر نابودی نجات دهید. بازی صدها کارت برای بازی دارد و می تواند صحنه های شگفت انگیزی را برای شما داشته باشد که در گرافیک HD بازی بسیار نیز زیباتر خواهد بود. در جنگل های هیچان انگیز و باشکوه و اسرار آمیز به رقابت خواهید پرداخت و می توانید قهرمانانی را از تمام نژادها در اختیار داشته باشید و به سمت پیروزی بروید. جناح های بازی طوری تعریف شده است کاربران بتوانند آزادی عمل زیادی را برای انتخاب داشته باشند و بتوانند یک پادشاهی را نجات دهند.

با دانلود Deck Heroes می توانید گرافیک زیبایی را تجربه نمایید و شخصیت های پردازی های زیبای بازی را داشته باشید. این شخصیت ها هر کدام نقش اساسی را در داستان بازی خواهند داشت و می توانند پیشبرد خوبی را به داستان بازی بدهند. این در واقع شما هستید که باید بتوانید در عرشه کشتی قرار گرفته و رقابت هیجان انگیزی را تجربه نمایید. بازی روی اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Deck Heroes از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Deck Heroes 11.7.5 Apk

Deck-Heroes-Cover

Deck-Heroes-Screenshot-1  Deck-Heroes-Screenshot-2

info

Construct the ultimate deck with an amazing horde of Heroes and magical Creatures to save a threatened kingdom. With hundreds of cards to collect, every deck is unique. Feast your eyes on spectacular HD graphics, get lost inside thrilling battles, and delve into majestic and mysterious lore!

War has come to the world of Deck Heroes! The Neander, Human, Faen, and Mortii are marching into battle! Build your very own faction from Heroes of all races, and lead them to glory! Enter the world of Deck Heroes: Legacy!

Changelog :

1. Prizes will be awarded for staying logged in for periods of time.

2. Introducing the new Geomancer, Sylvan Enchantress, Sacred Wolf, and Arcane Conjurer Cards!

3. A Material Mall has been added for Equipment.

4. Bi-Hourly Rankings have been added for Momoya.

5. Deployed Faction War Decks will now display correctly.

6. Obtained Lucky Flip Rewards will now display correctly

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی