دانلود بازی اکشن شکارچی گوزن DEER HUNTER 2014 3.0.0 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی زیبای DEER HUNTER 2014 شما در کرانه اقیانوس آرام شمال آمریکا قرار خواهید گرفت و با دانلود DEER HUNTER در یک بازی زیبا و اکشن به شکار گوزن می پردازید. بازی در واقع ریتم خوب شکار را در یک شبیه ساز به نمایش می گذارد. همانطور که از اسم این بازی نیز پیدا می باشد، شما باید نهایت تلاش خود را برای شکار کردن گوزن ها نمایید و بتوانید با تفنگی که در اختیار شما قرار داده می شود شلیک های موفقی را داشته باشید. این شلیک ها در واقع شاکله امتیازبندی شما را تشکیل می دهند و شما باید بتوانید دقیق ترین شلیک های خود را داشته باشید.

با دانلود DEER HUNTER هر کسی می تواند از بازی لذت کافی را ببرد، چرا که بازی به خاطر گیم پلی هیجان انگیز خود بسیار معروف شده است و شاهد ارائه نسخه های بیشتری از این بازی نیز هستیم. پس اگر شما طرفدار بازی های اعتیادآور هستید و دوست دارید تا دقت شلیک های خود را بسنجید می توانید این بازی را امتحان کرده و ریتم متفاوتی از بازی های اکشن را تجربه نمایید. بازی دارای صحنه های گرافیکی زیبایی می باشد که به شما در زمینه ارتباط با جزئیات بازی کمک خواهد کرد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود DEER HUNTER از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

DEER HUNTER 2014 3.0.0 Apk + Mod

 Deer-Hunter-Cover

Deer-Hunter-2014-Screenshot-1  Deer-Hunter-2014-Screenshot-2

info

Return to the wilderness in the most visually stunning FPS hunting simulator on Android!

Travel from North America’s Pacific Northwest to the Savannah of Central Africa in an epic journey to hunt the world’s most exotic animals!

Changelog :

• We’ve updated our Events so that you can now play special Daily and Weekly events for fun prizes!

• Take a spin on our new Mystery Boxes! You’re sure to get lucky!

• Not only do we appreciate you guys logging in to play with us every day, but now we want to reward you for doing so! Enjoy our Daily Login benefits!

• Keep up to date with everything we do thanks to our new Updates Page!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود فایل نصبی – مود

ADs