دانلود Defend your life 1.0078 – بازی استراتژیک از زندگی ات دفاع کن برای اندروید

شما در بازی Defend your life نقش یک فرمانده استراتژیک را بازی می کنید و می توانید از آخرین مرزهای خود دفاع کنید. آناتومی انسان جایی است که شما به آن سفر می کنید و می توانید با مبارزات خود زندگی را برای این فرد حفظ کنید. یقینا تجربه منحصربفردی برای شما است و با یکی از بهترین بازی ها در سبک دفاع از قلعه روبرو هستید. این بازی را می توانید به صورت رایگان و آفلاین تجربه کنید و یکی از اهداف روشن خود را دنبال کنید. باید با باکتری ها و ویروس ها مبارزه کنید و به پیروزی برسید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Defend your life 1.0078 Apk

کاور-Defend-your-life

info

Take the role of a strategic commander and fight in the last frontier of life itself – the human anatomy. Defend your life in your own body and enjoy a unique tower defense experience! Play the best tower defense game for free and offline.

You are the commander your human body’s sentinels and you have one clear objective: Bacteria and viruses shall not pass through your defense systems. In order to deal with the noxious horde, you must think tactically, construct and upgrade buildings, reinforce troops, support them with special upgrades and annihilate the enemy with extreme prejudice.

WHAT’S NEW
– Fix bugs

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی