دانلود بازی پازل Disney Emoji Blitz 28.0.1 – اندروید

بازی موبایل Disney Emoji Blitz مجموعه جالبی از بازی های پازل و معمایی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید بازی های ناب دیزنی را داشته باشید. هیجان بالای این بازی سبب شده است که تجربه بازی بسیار لذت بخش شده و شما ساعت ها به تجربه گیم پلی این بازی بپردازید. وجود صدها بازی متنوع در بازی، از دلایلی است که بازی برای مدت ها شما را سرگرم می کند و یک عنوان جالب برای کودکان نیز محسوب می شود.

با دانلود Disney Emoji Blitz رقابت ها و ماموریت های جالبی را تجربه خواهید کرد و می توانید اثرهای انیمیشنی که از دیزنی دیده اید را، اینبار به صورت بازی های موبایلی در گوشی خود داشته باشید. این بازی از شیرشاه گرفته تا داستان اسباب بازی ها را شامل می شود و همگی دارای ریتمی هستند که شخصیت های محبوب را برایتان به ارمغان آورده و تجربه هیجان انگیزی را به شما هدیه می دهد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Disney Emoji Blitz 28.0.1 Apk + Mod

کاور-Disney-Emoji-Blitz

info

Ready. Set. Blitz!
Collect and play with hundreds of Disney, Pixar and Star Wars emojis like never before in an exciting matching game! Play fast paced rounds of match-3 to earn prizes, complete missions, and discover new emojis.

Collect Disney, Pixar and Star Wars emoji characters and items from The Little Mermaid, The Lion King, Cinderella, Zootopia, The Muppets, Disney|Pixar’s Toy Story, Monsters, Inc., Finding Dory and more!

Changelog:
Nothing

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود