دانلود بازی دودل جامپ Doodle Jump 3.11.7 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Doodle Jump یکی از داغ ترین و مهیج ترین بازی های سال سیستم عامل اندروید می باشد که کاربران می توانند با دانلود Doodle Jump لحظات اعتیادآور و بسیار مهیجی را پشت سر بگذرانند. شما در دودل جامپ می توانید ساعت ها سرگرم شوید و یکی از اعتیادآور ترین بازی های وجود را تجربه نمایید. این بازی به نسبت نسخه قبلی بهینه سازی شده است و در حال حاضر می توانید همان تیم قبلی را به صورت رایگان داشته باشید. بازی دارای یک حس نوستالژیک عجیبی می باشد که شما را به درون بازی سوق می دهد و شما می توانید در روند اعتیادآور بازی غرق شده و ساعت ها این بازی را ادامه دهید. شخصیت های طراحی شده در بازی حالت کارتونی داشته و می توانند خنده را برای لبان شما ظاهر نمایند. آن تجربه خوب و منحصربفرد بازی باعث محبوبیت بیش از اندازه بازی شده است تا هیچگاه تجربه این بازی برای شما خسته کننده نباشد.

با دانلود Doodle Jump شما تنها باید از موانع عبور کرده و بتوانید با کسب امتیازات مناسب جواز حضور در مراحل بعدی را کسب نمایید. بازی در دل خود دارای میکروبازی های مهیجی می باشد که در کنار ریتم اصلی بازی تدارک دیده شده اند. شما در بازی به پرش از موانع خواهید پرداخت و سیستم لمسی قدرتمند آن را نیز درک خواهید نمود که همین عوامل باعث اعتیادآور بودن بازی از همان ابتدا بوده است. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Doodle Jump از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Doodle Jump 3.11.7 Apk + Mod

کاور-Doodle-Jump

Doodle-Jump-Screenshot-1 Doodle-Jump-Screenshot-2

info

Journey up a sheet of graph paper, perpetually jumping from one platform to the next, picking up jet packs, avoiding black holes, and blasting baddies with nose balls along the way. Laugh with delight as you blow past other players’ actual score markers scribbled in the margins. And be warned: this game is insanely addictive!

Changelog :

Google Play Best of 2015 Winner!!

Various fixes and optimizations.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

ADs