دانلود Dragon Hills v1.3.1 – بازی تپه اژدها برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Dragon Hills توسط استودیو بازی سازی Rebel Twins در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد که توانسته با ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. داستان بازی Dragon Hills در مورد شاهزاده خانمی است که در یک قصر و در منطقه ای دورافتاده زندانی شده است. وی تصمیم می گیرد که خودش از آن قصر فرار کند و بتواند از آن منطقه خارج شود.

برای اینکار او به دنبال این است تا به کمک اژدهایی که در همان نزدیکی ها می باشد کمک گرفته تا بتواند از آن منطقه خارج شود. گیم پلی بازی تنها به دو حرکت اسلاید به پایین و اسلاید به بالا خلاصه می شود. با دو حرکت گفته شده میتوانید اژدهای خشمگین خود را درون تپه ها فرو برده و یا با فورانی عظیم او را از درون تپه ها به بیرون پرتاب کنید. یادتان باشد تمامی اشیاها، سازه ها و موجوداتی که در مسیر شما هستند باید نابود شوند. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Dragon Hills v1.3.1 Apk + Mod

بازی-dragon-hills-اندروید

info

Are all Princesses really waiting for Princes to come and save them? Not this time! Take control of a very dangerous Dragon in this action-packed adventure and help the furious princess on her revenge mission. Slide down the hills jumping into and out of the ground, crashing and destroying everything on your way.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده