دانلود Dream Walker 1.15.04 – بازی کژوال راه رفتن در خواب برای اندروید

بازی Dream Walker یک اثر ناب و جالب توجه است که تم هنری را در خودش قرار داده است و می توانید به کشف یک دنیای فوق العاده رنگارنگ اعزام شوید. شما رویاهای روزانه خود را دنبال می کنید و می توانید کابوس های باورنکردنی را تجربه کنید که بازی اتفاقا روی همین خواب و کابوس بنا نهاده شده است. گیم پلی بازی باورنکردنی است و باید همواره تجربه این اثر را به برنامه خودتان اضافه کنید. یک فیزیک واقع گرا در بازی وجود دارد و معماری هیجان انگیزی را می توانید تجربه کنید.

با دانلود Dream Walker یک گیم پلی متفاوت را خواهید دید که در فصول مختلف بازی عوض می شود و باید در کشف دنیاهای جدید، آن را همراهی کنی. مدل های جدیدی از بازی خواهید دید که کمک می کند، جوایز بازی را کسب کنید و تا می توانید از لباس قهرمان های جدید بهره ببرید. شما به عنوان یک پروانه باید توان دسترسی به همه دنیاها را داشته باشید و بتوانید تجربه ای لذت بخش را تجربه کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Dream Walker 1.15.04 Apk + Mod

کاور-Dream-Walker

info

Dream Walker is a surreal, puzzle runner game where you explore a fantastic world of subconscious dreams and nightmares full of unbelievable physics, architectures and mind games.

Gameplay tips:
Collect Stars to unlock new Chapters to explore. On the way, also pickup as many Butterflies as possible. They will come in handy to purchase new dresses and hero models from the Prize Wheel.

WHAT’S NEW
Improved Prize Wheel
Fixed chapter 3 and 4 performance issues

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود