دانلود Driving School Classics 1.7.0 – بازی ریسینگ مدرسه رانندگی برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Driving School Classics آخرین نسخه از بازی محبوب رانندگی است که امکان نشستن پشت فرمان ماشین های کلاسیک دنیا را فراهم می کند. بازی از ماشین های غول پیکر زیادی تشکیل شده است و شامل SUV ها و کامیون ها در انواع مختلف هم می شود. همه این مسابقات در محیط های متنوع برگزار می شود و کوهستان ها، شهرها و بیابان ها را شامل می شود. ماموریت های زیادی نظیر انتقال بار به شما سپرده می شود و سیستم دنده اتوماتیک هم برای ماشین ها در نظر گرفته شده است. شبیه سازی در سطح بالایی انجام شده است و حتی می توانید مسابقات را به صورت آنلاین و با دوستان خود برگزار کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Driving School Classics 1.7.0 Apk + Mod + Data

کاور-Driving-School-Classics

info

Driving School Classics is the latest driving simulator that will allow you to drive many classic cars, including muscle cars, supercars, SUVs, Buses, Trucks and many more. Driving School Classics has tons of levels across many environments: cities, mountains, deserts, etc…
Drive a manual transmission with clutch and stick shift or take it easy with the automatic gearbox. Intuitive controls will make this the best driving simulator, use a virtual steering wheel, buttons or tilt your device.
Play with your friends online in the multiplayer modes.
Free Ride mode, Career and many Events are waiting for you! Play Driving School Classics!

WHAT’S NEW
– Can you accomplish all the driving challenges?

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.ovilex.drivingschoolclassics) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com