دانلود Elite Music Pro 5.4.3 پلیر قدرتمند و متفاوت – اندروید

نرم افزار Elite Music Pro یک پخش کننده موسیقی خاص است که امکانات متنوعی را برای کاربرانش فراهم می کند. شما توسط این برنامه می توانید یک تجربه جدید در پخش فایل های خود را داشته باشید و دسته بندی های خاصی را برای موزیک های خود داشته باشید. ساخت لیست های پخش و آلبوم بندی موسیقی ها، تنها بخش کوچکی از قابلیت های این برنامه می باشد. آهنگ های خود را می توانید مرتب سازی کرده و لیست های پخش را بسازید. این برنامه از لیست های پخش پشتیبانی می کند و کاری می کند که بتوانید تنظیمات هر آهنگ را داشته باشید و آن را تنظیم کنید. پیش تنظیمات خاصی برای هر آهنگ نیز وجود دارد.

با دانلود Elite Music Pro یک برگه جداگانه برای هر آهنگ خود خواهید داشت و امکان سوئیچ بین آهنگ ها براحتی صورت خواهد گرفت. یک اکولایزر با تنظیمات متنوع نیز وجود دارد که می توانید به آن دسترسی داشته باشید و از دیدهای متنوعی آهنگ ها را گوش دهید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-Elite-Music-Pro

info

Elite Music Pro brings you the all new music experience. It features an easy to use interface and best in class audio quality. You can browse songs by albums, artists or playlists. Elite music player has a separate tab for all your favorite tracks, you can add songs to your favorites from any tab. Elite music player supports playlists, you can create you own playlists with the tracks you want. This music player features a powerful equalizer with BassBoost and Virtualizer. You can choose from a variety of music presets or create your custom preset.

WHAT’S NEW
– UI improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی