دانلود Epic Conquest 5.5b – بازی نقش آفرینی فتح حماسی برای اندروید

بازی موبایل Epic Conquest اثری شگفت انگیز است که وظایف مشخصی در آن خواهید داشت و باید با تیم کوچکی که در اختیار دارید، بتوانید اکشن تک نفره و کلاسیک را تجربه کنید. بازی دارای شخصیت های متنوعی است که همگی نقش بزرگی در داستان بازی ایفا می کنند. این اثر دارای تجربه های زیادی است و می توانید به مانند دیگر آثار کلاسیکگ مستقل، آن را تجربه کنید.

با دانلود Epic Conquest می توانید همه چیز را به صورت رایگان تجربه کنید و نیازی به پرداخت های درون برنامه ای نیز نخواهید داشت. برای این بازی سطوح مشخصی تعیین شده است و باید تا می توانید با شور و اشتیاق خاص خودتان، اقدام به انجام عملیات های مختلف کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Epic Conquest 5.5b Apk + Mod + Data

کاور-Epic-Conquest

info

An amazing game crafted with love and burning passion by a small team of 2 guys. After 3 years of development, this game is finally ready to be enjoyed by everyone!

Epic Conquest is a classic single-player Action RPG with special touch in the combat and story, giving the experience you’ve never had in other free offline RPGs.

It’s not a “pay to win” game. You can achieve everything for free. Best gears? Max Level? No amount of money can buy them. Only your effort that matters!

WHAT’S NEW
– Fixed Achievement Bugs
– Added Achievement Notification
– Added “Back Button” function to navigate main menu and pause battle
– Fix Attempt : Google Play Games doesn’t work on Lollipop or lower (login/cloud/achievements)

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا () را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل دیتا