دانلود فایل منیجر پیشرفته ES File Explorer Pro 1.1.4.1 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

ES File Explorer Pro نسخه حرفه ای فایل منیجر ES می باشد که با دانلود ES File Explorer Pro و با داشتن رابط کاربری بسیار قدرتمند و پیشرفته امکان مدریریت هرچه بهتر و عالی فایل های شما را در اندروید میسر می سازد. شما توسط این برنامه می توانید تا گزینه های بیشتری را بر روی تسک خود داشته باشید و به سریع ترین شکل ممکن عملیات انتقال و کپی و تغییرنام را انجام دهید. نرم افزار می تواند در محیطی دلنشین همه فایل های شما را با دسته بندی های خاص در اختیارتان قرار دهد.

با دانلود ES File Explorer Pro ابزارهای گسترده ای را به منظور دسترسی سریع به فایل های خود خواهید داشت. داشتن امکان انتقال و به اشتراک گذاری آسان روی شبکه های اجتماعی قابلیت دیگر این برنامه می باشد که با داشتن رابطی بهینه این گزینه ها بسیار سریع تر در اختیار شما خواهند بود. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۲٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود ES File Explorer Pro از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

ES-File-Explorer-PRO-Cover

ES-File-Explorer-Pro-Screenshot-1  ES-File-Explorer-Pro-Screenshot-2

info

ES File Explorer (File Manager) PRO version will continue to provide you high quality and good service as always

With ES File Explorer (File Manager) PRO version you can:

√ Remove Ad an Ad free version

√More to customize updated color panel and more sart page options

√more to explect ES File Explorer (File Manager) team will keep improving the app and strive to keep it the #1 most powerful file manager for android.

√more theme options Following Google material design and more theme options coming soon

With ES, you can access your FTP server, Wi-Fi file transfer, Bluetooth file transfer and connect your chromecast device easily.

Changelog :

Fixed unsafe implementation

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم
دانلود نسخه مود