دانلود Euclidea 4.25 – بازی پازل اقلیدس برای اندروید

بازی موبایل Euclidea اثری است که هوش محاسباتی شما را با ریاضی می سنجد و می توانید سبک پازل را به بهترین شکل ممکن در بازی تجربه کنید. بازی دارای زیبایی خاصی است و علاقه مندان به علم ریاضی، می توانند یک بازی با محوریت این علم را به صورت معماهای متنوع تجربه کنند. بازی می تواند جذابیت خودش را در طی مراحل پرتعداد خودش داشته باشد و حل معادلات ریاضی را به صورت شکل و عدد از شما بخواهد.

با دانلود Euclidea باید سازه های هندسی ساخته شده را حل کنید و تا می توانید امتیازات بالایی را کسب کنید. شما با حرکت دادن شکل های مختلف، معماها را حل خواهید کرد و می توانید چالش های جالبی را در بازی تجربه کنید. بهترین راه، فکر کردن به راه های ساده است و همواره باید خلاقیت را در حل مسائل ریاضی داشته باشید. راه حل های بازی از خطوط و سازه های اولیه به نام E تشکیل شده است. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Euclidea 4.25 Apk + Mod

کاور-Euclidea

info

Euclidea is a brilliantly original way to learn about, explore and have fun with Euclidian Constructions! Your task is to solve interesting challenges by building geometric constructions with a straightedge and compass. If you design the most elegantly simple solutions in the least number of moves, you’ll earn the highest scores. Solutions are scored in lines (L) and elementary Euclidean constructions (E).

WHAT’S NEW
Fixed bugs.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود