دانلود بازی شبیه ساز Euro Truck Driver 2.3.0 – اندروید

با دانلود Euro Truck Driver می توانید به رانندگی کامیون پرداخته و امکان راندن در مسیرهای هیجان انگیز و جاده ها را داشته باشید. شما باید با کامیون های اروپایی بتوانید ماموریت های بازی را انجام داده و چندین سفارش را به سرانجام برسانید. برای این منظور یک تجربه شگفت انگیز کامیون رانی در اختیار شما قرار می گیرد و قطعا می توانید از بازی لذت ببرید.

با دانلود Euro Truck Driver حالت چند نفره انلاین را نیز خواهید داشت و می توانید از مکان های باورنکردنی برای خود خریدهایی را داشته باشید. بازی می تواند حالت شغلی را نیز برای شما فراهم کند تا بتوانید در چالش های هیجان انگیز به انجام دادن ماموریت و دریافت پول مشغول شوید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Euro Truck Driver از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Euro Truck Driver 2.3.0 Apk + Mod + Data

دانلود-Euro-Truck-Driver

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-euro-truck-driver  دانلود-euro-truck-driver

info

Play the new Truck Simulator USA: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovilex.trucksimulatorusa

Euro Truck Driver lets you become a real trucker! Featuring European trucks with lots of customizations, this truck simulator delivers an exciting driving experience that will make you feel like driving real trucks. Travel across many countries from Europe, visit incredible places like Berlin, Prague, Madrid, Rome, Paris and more! Play the career mode of this truck simulator, make money, purchase new trucks and upgrades, explore the trucking world! Challenge your friends with the online multiplayer mode, show off your customized truck! Become the King of The Road by playing Euro Truck Driver!
Changelog:
Stability Improvements

راهنمای نصب

– فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
– فایل دیتا بازی را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.
– پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی نمایید.
– از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل دیتا