دانلود برنامه فتوگرافی EyeEm 7.3 – اندروید

EyeEm برنامه قدرتمند و بسیار محبوبی به منظور فتوگرافی و به اشتراک گذاری تصاویر می باشد که کاربران می توانند با دانلود EyeEm از امکانات بیشمار برنامه استفاده نمایند. شما می توانید تا تصاویر زیبایی را تهیه کرده و در معرض نمایش در اکانت خود نمایید. ابتدا دوربین خود را آماده کرده و با استفاده از برنامه تصاویر عالی و زیبایی را سطح این برنامه تهیه نمایید. با EyeEm شما می توانید از طریق ابزارهای قدرتمند برنامه فتوگرافی را بسیار عالی تر کرده و به خوبی نمایش خوبی از تصاویر داشته باشید. شما با این برنامه به جمع ۱۵ میلیون کاربر کنونی برنامه می پیوندید و می توانید عکاسی خود را به سطح بسیار بالایی پیشرفت دهید. پیشرفتی که می تواند به شما کمک نماید تا زاویه ها و نوردهی را شناخته و به خوبی از کیفیت بالای تصاویر خود لذت ببرید.

با دانلود EyeEm کاربران می توانند به طور مستقیم از ابزارها استفاده کرده و به رفع اشکال تصاویر خود نیز بپردازند. نرم افزار دارای فیلترهای قدرتمندی می باشد که کاربران را به سمت خودش جذب کرده و می تواند برای سلیقه های مختلف بسیار جذاب و کاربرپسند باشد. پس فرصت را از دست نداده و اگر ار علاقه مندان به فتوگرافی می باشید این برنامه را استفاده کرده و لذت ببرید. محیط عالی برنامه همان چیزی است که شما را جذب کرده و به صورت حرفه ای می تواند ابزارها را در تسک خودش برای شما نمایش دهد. این موضوعات می تواند زیباسازی های زیادی را برای شما داشته باشد. سپس خواهید توانست تا با ویرایش و زیباسازی تصویر خود آن را برای به اشتراک گذاری آماده نمایید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود EyeEm از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

کاور-EyeEm

EyeEm-Screenshot

info

The ultimate app for those who capture life through a lens. Showcase your best photos and connect with our community of 15 million photographers around the globe. Take your photography to the next level, gain exposure and even sell your best pics. Your next step starts right here.

Changelog :

It’s now even easier to sell your photos with EyeEm. Join Market directly from your EyeEm profile or every time you upload a new photo. In a few taps, you’re ready to start selling!

This update also includes a fresher onboarding for new users, as well as the usual bug fixes and performance improvements. Keep shooting!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی