دانلود بازی کژوال مدیریت مزرعه Farm Town: Happy City Day Story 2.28 – اندروید

با دانلود Farm Town یک بازی دیگر در سبک مدیریت مزرعه خواهید داشت که دارای بخش های متنوعی است و کاربران می توانند استفاده زیادی از بازی داشته باشند. این بازی مشابه بازی های بزرگی نظیر Hay Day هست و با این تفاوت ک شاهد گرافیک بسیار بالایی هستیم و جلوه های ویزه به خوبی در بازی کار شده است. شما می توانید این بازی را دریافت کرده و با آن به پرورش محصولات مختلف و نگهداری از دام و طیور بپردازید.

با دانلود Farm Town بخش های مختلفی نظیر فروش محصولات در بازارهای مختلف و همچنین کمک به دیگر مزرعه داران خواهید داشت و می توانید از بازی نهایت لذت را ببرید. بازی دارای زیبایی های خاصی است و محیط آن دارای چشم نوازی خاصی است. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Farm Town از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Farm Town: Happy City Day Story 2.28 Apk

دانلود-Farm-Town

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

farm-town  دانلود-farm-town

info

Grow a variety of crops on your farm near township: hay, corn, vegetables, fruits, and berries. Farm game for you to play every day.
Develop your farm to small cartoon village, cook dozens of dishes. Prepare your farm: gather resources and open up production to bring your farm to prosperity. Craft various useful things and dozens farm craft items. Plant beautiful flowers and collect them into bright bouquets. Repair steamship and invite funny tourists to nearby cartoon city, make them happy and enjoy the gifts from them.

– Invite sheep, pig, and kitty to your family farm. Add a new pet to your zoo!
– Grow trees and do apple pie. All farmers like apple pie and fresh milk.
– Experience the quiet charm of rural life and feel like a real businessman!
Changelog:
– Take a look at the beautifully redecorated town.
– Meet two new characters – Margaret and Peter.
– Help the circus performers with the show and receive valuable tools as a reward.
– Build a helipad and get loads of tools to work in the mine.
– Trade via an updated kiosk. Now you can order items that you lack!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی