دانلود بازی اکشن Fighting King 3 Kungfu champion v1.1.1.186 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Fighting King 3 Kungfu champion یک بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو بازی سازی HsGame Studio CN منتشر شده است. این بازی توانسته با ۵ هزار دانلود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در مواجهه با حملات غافل گیر کننده ی دشمن ها، شما باید با انواع سلاح ها و مهارت هایتان با آنها مبارزه کنید. از استراتژی و تاکتیک های مختلف برای حملات و ضربات خود استفاده کنید.

در این بازی شما یاد خواهید گرفت که چگونه بدون هیچ سلاحی و تنها با دستان خالی و به کمک تواناهایی دیگر به مبارزه با دشمن هایتان بروید و آنها را شکست دهید. در این حالت است که تصمیم گیری و سرعت عمل تان، شما را نجات خواهد داد. با پیشروی در بازی و کسب توانایی در آن، بدون شک شما تبدیل به یک قهرمان کونگ فو خواهید شد. گیم پلی بازی ترکیبی از سبک های  اکشن و RPG می باشد. با این عنوان شما تجربه ی جدید و لذت بخشی از بازی های سبک مبارزه ای را به دست خواهید آورد. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۲٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Fighting King 3 Kungfu champion v1.1.1.186 Apk + Mod

بازی-Fighting-King-3-Kungfu-champion-اندروید

info

Fighting King 3:Kungfu champion”is a classic action fighting game with high quality 2D graphics.It perfectly combines arcade games and RPG.Bring you unprecedented fighting experience to do the best kicking, shattering and destroying your enemies and destruction! You only pursue the most powerful fighting skills, become a fighting master.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده