دانلود Fruit Cube Blast v1.3.8 – بازی فکری انفجار مکعب میوه ها برای اندروید

بازی Fruit Cube Blast توسط استودیو بازی سازی RV AppStudios در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک فکری و معمایی می باشد و توانسته با ۰٫۵ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را در فروشگاه گوگل پلی ثبت کند. در این بازی همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز وظیفه شما این است که بلوک های رنگی مشابه را با قرار دادن در کنار هم حذف کنید. شما می توانید با دوستان خودتان به کمک اکانت فیسبوک در این بازی به رقابت بپردازید.

در این بازی تعداد زیادی مکعب میوه ای متنوع وجود دارد که به رنگ های مختلف خودنمایی میکنند و شما باید با قرار دادن مکعب های یک شکل در کنارهم، آنها را حذف کنید و در بازی پیش روی کرده و مراحل مختلف و چالش آور را پشت سر بگذارید. در حین پشت سر گذاشتن مراحل، تعداد زیادی از قدرت های یو پی اس نیز در دسترس تان قرار گرفته است که به کمک آنها می توانید با سرعت بیشتری بلوک ها را محو کنید و امتیازاتی بیشتر کسب کنید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Fruit Cube Blast v1.3.8 Apk + Mod

بازی-fruit-cube-blast-اندروید

info

Embark upon a fantastic adventure as you solve tons of juicy puzzles. All you have to do is tap to match the colored fruit blocks on the screen. Make bigger matches and you’ll create sweet power-ups, perfect for making some fresh explosions across the screen! Clear each puzzle by blasting the pieces away, then use your matching skills to take on the next level.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده