دانلود بازی ماجراجویانه Full Pipe Adventure 1.0.3 – اندروید

اگر از بازی های ماجرایی و معماگونه همراه با اکشن خوشتان می آید می توانید دانلود Full Pipe Adventure Full Pipe Adventure را امتحان کرده و لحظات شادی را سپری کنید. در این بازی شما شخصیت عجیبی را خواهید داشت تا بتواند در عحیب ترین مراحل بازی شرکت کرده و ماجراجویی های زیادی را داشته باشید. شما در این بازی ماجراجویی های زیادی را تجربه خواهید کرد و می توانید براحتی تلاش خودتان برای ماجراجویی ذهنی را انجام دهید. بازی دارای طیف وسیعی از مغز متفکر بازی و بازی های آنلاین فرعی می باشد که می توانید آنها را تجربه نمایید و از شخصیت های عجیب و غریب بازی نیز کمک بگیرید. بازی می تواند شخصیت های خوبی را برای شما به ارمغان داشته باشد.

با دانلود Full Pipe Adventure می توانید از بازی الهام گرفته و در حل معماهای بازی استفاده نمایید. این بازی می تواند جهان های ناشناخته ای را برای شما داشته باشد تا بتوانید عجیب ترین ماجراجویی ها را تجربه کرده و برای حل آنها انگیزه لازم را داشته باشید. کشف جهان های دیگر و همچنین رسیدن به دیگر پازل از جذابیت های بازی می باشد که همه آنها با کلیک های شما صورت خواهد گرفت و روند استراتژیک گونه خواهد داشت. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Full Pipe Adventure از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Full Pipe Adventure 1.0.3 Apk + Mod + Data

Full-Pipe-Adventure-Cover

Full-Pipe-Adventure  Full-Pipe-Adventure

info

Feeling nostalgic for puzzle adventure games? Jump down Full Pipe for a mind-bending adventure quest with a range of complementary brain-teaser and arcade games.

Once upon a time an odd character we’d rather call Dude found a hatch beneath his bed. And what seemed like an ordinary morning turned the strangest puzzle adventure in his life. Follow Dude in this this absolutely inconceivable brain-teaser for true fans of point and click adventure games. Discover a secret yet absolutely real and unexplored world with a cast of quirky dwellers.
Changelog :
Have Fun!!!
If you have any suggestions to make this game better, please do write to us. We would love to hear from you.
If you like this game, please do not forget to rate us and share amongst your friends.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – مود
دانلود فایل دیتا