دانلود بازی ماجرایی فوتوراما Futurama: Worlds of Tomorrow 1.6.3 – اندروید

با دانلود Futurama می توانید خودتان را به جای قهرمان موردعلاقه خود قرار داده و فضای حماسی را در داستان این بازی تجربه نمایید. بازی دارای بخش های متنوعی می باشد و شما کاربران می توانید به صورت خنده داری به این بازی ادامه دهید. بازی دارای داستان های مختلف در مورد هر شخصیت می باشد که به همین خاطر بازی را بسیار محبوب کرده است. در واقع این شخصیت های موردعلاقه شما هستند که داستان کل بازی را شکل می دهند و باعث می شوند که بتوانید ساعت ها به این بازی ادامه داده و هیچگاه نیز خسته نشوید.

با دانلود Futurama می توانید آینده را در بازی پیش بینی نمایید و طوری با شخصیت ها اخت بگیرید که به خوبی در بطن ماجراها فرو رفته و بتوانید هیجان وافری را در بازی تجربه نمایید. این بازی اشک و خنده را باهم خواهد داشت و شما می توانید نمایش هیجان انگیز بازی را تجربه نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Futurama از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

 Futurama: Worlds of Tomorrow 1.5.7 Apk + Mod

دانلود-Futurama

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-Futurama  دانلود-Futurama

info

BUILD your own New New York, BATTLE aliens, COLLECT your favorite heroes, and EXPLORE space in an epic Futurama story from the original writers!

Relive the show in this thrilling and hilarious game that will have you in tears laughing. The funny never ends when you play as Fry, Leela, Bender or any of your favorite characters from the critically-acclaimed Fox series, Futurama! Is the future safe in your hands? PLAY FUTURAMA: WORLDS OF TOMORROW to find out!

Buckle your seatbelts, blast off into space, and play the new Futurama game!

WORLDS OF TOMORROW FEATURES:

– ADVENTURE AWAITS: All new story from the creators of the original Fox series, Futurama!
– BUILD A CITY: Create and customize your very own New New York!
– CHOOSE YOUR STORY: Control the story by making your own choices!
– 8 BIT FIGHTING: Battle in epic and funny 8-bit combat!
– SPACE TRAVEL: Embark on funny space adventures as you explore a galaxy of new worlds!
Changelog:
XMas has wrapped up in New New York and a New Year has begun! Join the crew in epic new battles and save the universe from the Hypnowaves!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود