دانلود بازی استراتژیک بازی پادشاهان Game of Kings:The Blood Throne 1.3.1.89 – اندروید

 Game of Kings تجربه بسیار زیبایی را از جنگ و پادشاهی بر سرزمین ها به شما ارائه خواهد داد و شما با دانلود Game of Kings لحظات هیجان انگیزی را سپری خواهید کرد. داشتن نقشه های استراتژیک در این بازی به کمک شما خواهد آمد و کمک خواهد کرد تا پیروزی های بزرگی را کسب نمایید. این بازی روح تازه ای از بازی های استراتژیک را اینبار در پلتفرم اندروید برای کاربران به نمایش می گذارد و شما نیز می توانید مراحل بازی را به صورت اساطیری در بازی تجربه نمایید. برای همین خاطر نیز می تواند هیجان زیادی را برای شما داشته باشد.

با دانلود Game of Kings می توانید شخصیت های متنوع و اساطیری زیادی را در بازی مشاهده نمایید و در جنگ های مختلف با آنها به رهبری بپردازید. خلاقیت شما در چیدن آرایش نظامی همان چیزی است که شما برای پیروزی در بازی نیاز خواهید داشت. جنگ ها در محیط گرافیکی بسیار عالی رخ داده و حس بسیار عالی را به کار منتقل وخواهد کرد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Game of Kings از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Game of Kings:The Blood Throne 1.3.1.89 Apk

کاور-Game-of-Kings

Game-of-kings-Screenshot-1  Game-of-kings-Screenshot-2

info

Become the First Supreme King in Game of Kings:The Blood Throne, the newest real-time strategy, and MMO game of 2016! Test your ability, lead your warriors ,destroy the enemies and dominate the world on your phone! Download the game NOW and play for FREE!

★★Build your City, upgrade buildings and Level up your Hero. Win through fighting tactics and allying with powers. Enjoy the leadership and fight for ultimate victory!

Changelog :

In game Optimization

-You can go to the tile by clicking coordinates in Resource-Gathering Report.

-A prompt will show when your Hero exceeds energy cap.

Fixed bugs

-The city will burn again after being attacked.

-Fixed display error of world map stitching

-Fixed the display error of Kingdom and Alliance Chat.

-Fixed the issue of failing to log in occasionally.

-Fixed occasional crashes when loading.

-Fixed the issue that sometime cannot activate the Peace Shield.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی