دانلود Grand Shooter: 3D Gun Game 2.4 – بازی اکشن تیرانداز بزرگ برای اندروید

بازی موبایل Grand Shooter اثری است که یاد و خاطره بازی نوستالژیک Virtual Cup را برای زنده می کند و کاربران می توانند یک اثر هیجان انگیز را تجربه کنند. بازی دارای دشمنان زیادی است و باید تمرکز و سرعت عمل کاملی را در این زمینه داشته باشید. بازی دارای بخش هایی است که باید با تیرداندازی اول شخص به پیش بروید و تا می توانید از دشمنان خود را نابود کند. شما تنها روی سلاح کنترل دارید و باید در سریع ترین زمان ممکن، دشمنانی که در برابر شما حضور دارند را نابود کنید. محیط بازی تنوع عالی دارد و می توانید سطوح زیادی را تجربه کنید.

با دانلود Grand Shooter تجربه رقابت از نوع کلاسیک دهه نودی را تجربه می کنید و می توانید نوآوری و هیجان را این بار در یک اثر موبایل تجربه کنید. بازی دارای قابلیت های شخصی سازی است و میت وانید زیبایی بازی را حس کنید. بازی قدری مرموز است و باید حواستان به همه چیز بوده باشد. بازی روی سیستم عامل عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Grand Shooter: 3D Gun Game 2.4 Apk + Mod

کاور-Grand-Shooter

info

FREE 3D Shooting Game. Use Rifles, Machine Guns, Pistols and Shotguns to Kill your Enemies and Rescue your Partner! Best of all, you can Play it OFFLINE!

First-Person Shooter with on-rails movement based on Light-Gun Arcade Games.

Grand Shooter is the reinvention of the Light Gun Shooter genre, from old school arcades to mobile devices.
With its roots in classic games from the 90s, it innovates by bringing a big variety of weapons for players to shoot.
Take control of Joan, an ex-military who is dragged to a much more personal war when Elliot, her loved one, is kidnapped by a mysterious enemy force.
She must chase the culprits through a paradisiac island and save her partner.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود