دانلود بازی اکشن روح گریم Grim Soul: Dark Fantasy Survival 2.1.0 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

با دانلود Grim Soul می توانید یک رقابت فانتزی بسیار هیجان انگیز را تجربه نمایید. این بازی یک داستان مرموز دارد که با ترس و تاریکی همراه می شود و بازیکن باید بتواند ساکنان منطقه ای را که سرگدان شده اند را نجات داده و هدف خودشان را دنبال نمایند. بازی تا زمانی ادامه خواهد داشت که شما بتوانید در این زمینه خطرناک بتوانید ماموریت های خود را انجام داده و ساخت یک قلعه را به خوبی پیش بگیرید.

با دانلود این بازی باید با شوالیه ها نبردهای بسیار هیجان انگیزی را برگزار کرده و با هیولاهای فانتزی بازی نیز رقابت داشته باشید. هیولاها و ارواح رکن اصلی این بازی را تشکیل می دهند و همواره شما با برخی از زامبی ها و دشمنان خود روبرو می شوید و باید در مقابل آنها دفاع خوبی را داشته باشید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Grim Soul از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

Grim Soul: Dark Fantasy Survival 2.1.0 Apk + Mod

دانلود-Grim-Soul

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-Grim-Soul  دانلود-Grim-Soul

info

Grim Soul is a free-to-play dark fantasy survival MMORPG. A once-prosperous Imperial province, the Plaguelands are now covered in fear and darkness. Its inhabitants have turned into endlessly wandering souls. Your goal is to survive as long as you can in this dangerous land. Collect resources, build a fortress, defend yourself from enemies, and survive combat with zombie-knights and other monsters in this new Souls-like game!
Changelog:
— The game has been fully translated into Spanish, Portuguese and Italian languages;
— Added a new special loot source: Night Caches, which may appear only at night;
— Added new plant: Mandrake, which possesses mystical properties;
— For your convenience, added Push Notifications;
— Added sound of a ringing bell to notify exiles of the start and end of nighttime;
— Added new information panels, fixed several small issues.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود