دانلود بازی استراتژی Grow Empire Rome v1.3.34 – اندروید

بازی Grow Empire Rome یک بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو بازی سازی Games Station منتشر شده است. این بازی توانسته با ۵ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. شما به عنوان یک سزار یا فرمانده ی یکی از جزیره های کوچک در ایتالیا شروع به بازی خواهید کرد و باید قلمرو خود را گسترش دهید. شما منطقه ی کوچکی را در اختیار دارید و باید سربازان ضعیف منطقه ی خود را آموزش داده و به سربازانی دلیر برای امپراتوری تبدیل کنید تا بتوانید به مناطق مختلف سرزمین خود حمله کرده و آنها را تصاحب کنید.

بیش از ۱۴۰۰ موج مختلف برای زنده ماندن در اختیار شما قرار دارد و می توانید برای گسترش قلمرو خود به بیش از ۱۰۰ شهر مختلف جنگی سفر کنید و با شکست دادن نیرو های آنها قلمرو خود را گسترش دهید. بیش از ۱۰۰۰ ساختمان مختلف نیز برای ارتقا وجود دارد و می توانید با ساخت آنها قدرت خود را تقویت کنید. ۳۵ سرباز رومی مختلف تحت امر شما خواهد بود و باید در مقابل ۴ جناح که نبرو های مختلفی را تحت امر دارند به مبارزه بپردازید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰ و بالاتر نیاز دارید.

Grow Empire Rome v1.3.34 Apk+ Mod

بازی-Grow-Empire-Rome-اندروید

info

Grow Empire: Rome is a captivating game, mixing tower defense (TD) and strategy mechanisms with role playing (RPG) elements. You are Caesar, mighty leader of the Roman republic, your objective is to defeat other civilizations in ancient Europe with an army made-up of roman soldiers, siege weapons, heroes and barbarian mercenaries. Be ready for War! Turn a small republic in the heart of the Italian peninsula into the greatest civilization the world has ever seen.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده