دانلود بازی قهرمانان نظم و آشوب Heroes of Order and Chaos 3.6.2e – اندروید

Heroes of Order & Chaos یک بازی تیمی و مبارزه ای می باشد که هر کاربری می تواند با دوستان خود به نبرد آنلاین پرداخته و با دانلود Heroes of Order and Chaos به صورت چند نفره در نقشه های مختلف بازی قدم بگذارند. این بازی به نمایش نبرد های مختلف در پایگاه های دشمن پرداخته و به خاطر گیم پلی سریعی که دارد به صورت کاملا اعتیادآور هر کاربری را مشغول خود خواهد کرد. این بازی دارای گرافیک زیبایی می باشد و کاربران می توانند به بهترین شکل ممکن نیروهای خود را جمع آوری کرده و یک رقابت حساس و بسیار عالی را برگزار نمایند. بای دارای حالت اعتیاداوری می باشد که شما را به نبردهای استراتژیک دعوت کرده و شخصیت های خوب و قوی را به شما معرفی می کند که در طول داستان این بازی می توانید تجربه نمایید.

با دانلود Heroes of Order and Chaos هر کاربری می تواند از گرافیک زیبای بازی بهره برده و طوری در بازی غرق شود که خلاقیت لازم برای پیشرفت را داشته باشد و با شخصیت های بازی ارتباط لازم را برقرار نماید. وجود قهرمانان و جادوگران بسیار می تواند کمگ کند تا شما از بازی خسته نشده و ساعت ها بازی را تجربه نمایید. بازی همچنین کاربران زیادی را در بخش آنلاین خودش داشته و کمک می کند تا بتوانید لحظات هیجان انگیزی را در زمینه رقابت آنلاین بازی تجربه نمایید. جزئیات بازی به صورت کامل برای شما نمایش داده شده و می توانید امیتزات خود را مشاهده نمایید. قابلیت استفاده از سربازان بیشتر و مبارزه در عصر های مختلف نیز در این نسخه از بازی امکان پذیر شده است. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Heroes of Order and Chaos از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Heroes of Order & Chaos 3.6.2e Apk + Mod

Heroes-of-Order-and-Chaus-Cover

 Heroes-of-Order-and-Chaos-Screenshot-1  Heroes-of-Order-and-Chaos-Screenshot-2  Heroes-of-Order-and-Chaos-Screenshot-3

info

THE ULTIMATE MOBA FOR MOBILE HAS JUST BEEN REVAMPED, REIMAGINED AND REINVIGORATED!

Team up and fight alongside friends as you plan your strategy, strengthen your Heroes, and wipe out every tower and base that stands between you and victory!

Experience fast-paced, real-time battles through a new user interface that makes the game easier to handle and more exciting to play.

For centuries, Sinskaald Rift, a mysterious region of Haradon, has been the battleground of immortal warriors known as the Heroes of Order & Chaos. Now it’s your turn to join their honored ranks as the most powerful champions in the realm!

Changelog :

THE DOCTOR IS IN

An all-new hero, Dr. Seake, joins the battle!

As a guardian, he makes the perfect tank by attracting all attacks to himself!

ALL-NEW PLAYER SKINS

Two awesome player-designed skins for Nuutt and Kotun!

A new Gatekeeper skin for Jombraa!

IMPROVEMENTS

Team-rank matchmaking

7 new shop items

Simplified account login

Collection book UI update

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود فایل نصبی – مود