دانلود بازی ناامید کننده Hopeless 2: Cave Escape 1.1.38 – اندروید

Hopeless 2 بازی زیبایی در سبک Arcade می باشد که شما باید در آن با هیولاهای وحشتناک به مبارزه پرداخته و در نهایت با دانلود Hopeless 2 خود را برای جلوگیری از حمله این موجودات به دوستان خود جلوگیری نمایید. شما در این بازی می توانید چالش های زیادی را تجربه نمایید و مهارت های خود را با استفاده از همین چالش ها افزایش دهید. بازی می توانید در طول مراحلی که برای شما تدارک می بیند حرکات پویایی را برای شما داشته باشد.

با دانلود Hopeless 2 می توانید تیراندازی های سریعی را داشته باشید و به خوبی در محیط های زیبای بازی حرکت نمایید. بازی می توانید سطوح بسیار سختی را برای شما داشته باشد و شما را با مشکلاتی روبرو نماید که با داشتن مهارت های بسیار می توانید از آنها گذر نمایید. این بازی دارای گرافیک زیبایی بوده و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا خواهد شد که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Hopeless 2 از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Hopeless 2: Cave Escape 1.1.38 Apk + Mod

 Hopeless-2-Cave-Escape-Cover

Hopeless-2-Screenshot-1  Hopeless-2-Screenshot-2

info

Our cute hopeless blobs must escape the limbo dark cave using their fast minecart! Challenge your skills as you join the ride, shooting monsters and saving blobs along the way. Enjoy dynamic movements, full-range shooting, and thrilling, fast-paced action in this sequel to the highly popular Hopeless: The Dark Cave

Changelog :

You can now quickly replay a level you won to get those 3 stars!

Bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – مود

ADs
تبلیغات