دانلود نرم افزار اطلس آناتومی بدن Human Anatomy Atlas 2019.0.30 – اندروید

Human Anatomy Atlas نرم افزار جامع و بسیار کاملی در زمینه آناتومی کامل بدن انسان می باشد که کاربران می توانند با دانلود Human Anatomy Atlas از امکانات هیجان انگیز برنامه استفاده نمایند. این برنامه آزمایشگاهی که برای کاربران سیستم عامل اندروید عرضه شده است به کاربران این امکان را می دهد تا با تمامی ساختمان بدن مرد و زن آشنا شده و با داشتن بیش از ۳۴۰۰ ساختمان از تمامی سیستم های فعال بدن آگاه شوند. شما برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد آناتومی بدن و بررسی تخصصی آن می توانید از این برنامه استفاده نمایید.

نرم افزار از ابزارهای ویژه ای برخوردار می باشد که کاربران علاقه مند به ساختار بدن می توانند از آنها استفاده کرده و به صورت کامل و پرجزئیات آن را بررسی نمایند. این برنامه کامل ترین و بهترین برنامه اطلس آناتومی بدن می باشد که با داشتن هزاران توضیح و عکس و متن شما را به بهترین شکل ممکن با بدن انسان آشنا خواهد کرد. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Human Anatomy Atlas از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

| بهترین نرم افزار آشنایی با آناتومی بدن انسان |

| کاملا آفلاین به همراه دیتا |

Human-Anatomy-Atlas-Cover

Human-Anatomy-Atlas-Screenshot-1  Human-Anatomy-Atlas-Screenshot-2

info

Visible Body’s Human Anatomy Atlas is the most anatomically accurate 3D atlas of the male and female human body, with over 4,600 structures in each model (male and female). This app also includes additional content not available in other 3D anatomy apps: microanatomy models of senses and over a dozen free patient education animations.

Human Anatomy Atlas is the worldwide gold standard in Anatomy reference apps. More colleges and universities teach with Human Anatomy Atlas than any other 3d atlas.

Changelog :

Fixed issue preventing display of subtitles in videos for languages other than English.

Fixed rendering issues with skeleton landmarks.

Other minor bug fixes.

سیستم مورد نیاز

RAM: 512+

CPU: 1GHz+

Screen: 480*800 Pixel

راهنمای نصب

–  فایل نصبی را دانلود کرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb/ واقع در حافظه اصلی کپی نمایید.

–  از برنامه لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

  دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل دیتا